Dětská komoda Toon
Kód: 20.90.1201.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská komoda Toon
Komoda Toon je navržena pro ty, kteří chtějí své věci úhledně ukládat , a je stylovým doplňkem v barevném provedení béžové a dekoru dřeva. Díky přihrádkové struktuře zásuvek se malé předměty snadno uspořádají, zatímco prostorná spodní zásuvka nabízí ideální prostor pro větší předměty. Komoda je v každém dětském pokojíku velice praktickým pomocníkem, jelikož nezabere mnoho místa a nabízí dostatek úložného prostoru. Spolu s dalšími prvky z kolekce Toon vytvoříte opravdu krásný interiér určený dětem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské komody, dětské skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 86 cm |
| Šířka: | 68 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Materiál: | MDF béžová s dekorem dřeva |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost zásuvky: | 8 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1201.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



