Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Komoda se zrcadlem Romantic

Kód: 20.21.1201.01-20.21.1800.00
Showroom Brno
Značka: Čilek
14 680 Kč
2 - 8 týdnů

Komoda se zrcadlem ze série Romantic je navržena do dívčího pokoje

- členění komody: čtyři zásuvky, první zásuvka je uvnitř rozdělena na tři části; nosnost každé zásuvky je 15 kg

- propracované detaily - úchytky, vyřezávané nohy a nákližky

- v ceně je zrcadlo ke komodě 20.21.1800.00

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda se zrcadlem do dětského pokoje Romantic

Jako pro princeznu! Přesně taková je dětská komoda z kolekce Romantic, která plní sny o pokojíčku malým slečnám i romanticky založeným dívkám. Komfort užívání doplňuje tlumení zásuvek, každou z nich potom můžete naplnit až 15 kilogramy oblečení, hraček, časopisů či jiných rozličných pokladů. Kvalita zpracování a materiálů zajišťuje bezvadnou funkčnost a bezpečnost užívání komody, manipulace se zásuvkami je i při jejich zaplnění opravdu snadná. První zásuvka je dělená nejen opticky, ale i uvnitř má dvě praktické příčky. Součástí je zrcadlo na komodu, díky kterému proměníte už takto luxusní komodu na toaletní stolek, který budou obdivovat úplně všechny kamarádky. Zrcadlo se připevní v zadní části ke komodě a vznikne tak kompaktní celek. 

Úložného prostoru není v dětském pokoji téměř nikdy dost a dětské komody mají velice všestranné užití. Komoda je vlastně takovou skříňkou na hračky, šuplíkem se školními potřebami, ukládá spodní prádlo či drobné oblečení na miminko, hry i menší sportovní potřeby. Krásné vintage provedení kolekce navíc pokoji dodá originální styl. Přestože barva nábytku je bílá, s jeho údržbou si nemusíte lámat hlavu. Kvalitní povrchová úprava je velice odolná a snadno čistitelná. 

Pro neustále se zvyšující oblibu této řady, vznikla i podkategorie pro miminka přesně v tomto designu. Komoda je tedy vhodná do pokojíčku pro miminko Romantic Baby i dívčího pokoje Romantic. Mezi nabízenými prvky tedy najdete jak dětskou postýlku pro miminko tak i postel pro studentku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské komody, dětské skříňky
Výška: 88 cm + 88,5 cm
Šířka: 90,5 cm
Hloubka: 49 cm
Materiál: MDF bílá pololesklá, zrcadlo
Záruka: 5 let
Nosnost zásuvky: 15 kg
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.21.1201.01 +20.21.1800.00

Romantic