Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Zvýšená postel 90x200 cm se schody SET Mocha Studio

Kód: 20.30.1413-1414-1415-1416-1418.00
Značka: Čilek
27 490 Kč
2 - 8 týdnů

Zvýšená postel 90x200 cm se schody Mocha Studio set se skříní a stolem

- set se skládá se ze spodního rámu, horní postele, schodů, psacího stolu a šatní skříně

- součástí postele deskový perforovaný rošt dělený na tři části

- rozměr lůžka je 90x200 cm (matrace není v ceně)

- matraci doporučujeme originál Čilek Bamboo+ 90x200x16 cm nebo Bamboo+ 90x200x19 cm

- schody lze umístit vpravo i vlevo (výška nášlapu 30 cm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvýšená dětská postel se schody, psacím stolem a šatní skříní Mocha Studio 

Vyvýšená postel se schody

Zvýšená postel a patrová postel pro 3 děti jsou dvěma základními sestavami multifunkčního nábytku Studio. Tři osobité a nadčasové dekory k zařízení interiérů v bytech, domech, chatách, chalupách nebo penzionech. Přírodní dekor dub použitý u kolekce Mocha Studio, elegantní dekor bílé u řady White Studio 

Horní postel má spací plochu o velikosti 90x200 cm a nosnost 130 kg. Součástí této zvýšené postele je na její přední straně kovová zábrana. Vzhledem k těmto parametrům je tak vhodná pro menší i větší děti, studenty i dospělé osoby. Horní postel je možné umístit na podlahu a tak ji využít např. jako samostatnou studentskou postel. Součástí zvýšené postele je také přenosná police na knihy nebo jiné předměty. Spojením horní postele a spodního rámu sestavíme vyvýšenou postel s úžasným volným místem pod postelí, který ocení hlavně menší děti při hrách a zábavě. V dalším období vývoje dětí lze tento prostor využít k umístění psacího stolu, skříně nebo třeba úložných boxů. K jednoduchému a bezpečnému přístupu k hornímu lůžku slouží schody s úložným prostorem uzavřeným dvířkami. Horní postel, spodní rám a schody jsou spolu pevně spojeny. Tímto je docíleno maximální pevnosti a stability celé sestavy. Alternativou ke schodům je kovový žebřík, který lze umístit (stejně jako schody) na pravou i levou stranu zvýšené postele Mocha Studio.

Vyvýšená postel se stolem a skříní

Funkčnost a s tím spojená úspora místa v dětském pokoji nebo pokoji pro studenta jsou hlavními přednostmi sestavy Mocha Studio. Psací stůl pod vyvýšenou postel Mocha Studio s pracovní plochou o rozměru 98x57 cm a pracovní deskou v standardní výšce 75 cm je vhodný pro malé i velké. Pod pracovní deskou v celé šíři stolu je umístěn šuplík s tlumeným dojezdem, který je uvnitř rozdělený na tři přihrádky pro lepší organizaci psacích a jiných potřeb. K uložení dalších potřeb je ve spodní části psacího stolu umístěna užší polička. Stůl je primárně určen k umístění pod zvýšenou postel a to hlavně z důvodu úspory místa v pokoji pro děti. Je možné ho ale samozřejmě umístit kdekoliv se bude hodit. Dalším prvkem této sestavy je dětská šatní skříň Mocha Studio se třemi policemi, šatní tyčí a tlumeným dovíráním dveří, které jsou navrženy jako bezúchytkové. Vnitřní uspořádání polic a šatní tyče poskytuje dostatek prostoru na uložení různého druhu oblečení.

Další možné sestavy nábytku Mocha Studio

Jednotlivé prvky funkčního a modulárního nábytku Mocha Studio lze libovolně kombinovat podle toho, jak velká je místnost, pro kolik dětí je pokoj určen a také třeba podle věku dětí.  Zde je uveden seznam alespoň základních sestav zvýšených postelí ze série Mocha Studio: patrová postel s úložným prostorem pro 3 děti, patrová postel se stolem, zvýšená postel se schody, skříní a stolem, patrová postel do tvaru L se stolem a další. Tyto sestavy je možné doplnit o další nábytkové prvky ze série dětského nábytku Mocha, vyráběného v přírodním dekoru dub.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyvýšené postele
Výška: 190 cm
Šířka: 247 cm
Hloubka: 95 cm
Materiál: MDF dub
Záruka: 5 let
Nosnost: 130 kg
Pohlaví: Holky a kluci
Katalogové číslo: 20.30.1413.00 +20.30.1414.00 +20.30.1415.00 +20.30.1416.00 +20.30.1418.00