Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

O nás

Zaměřujeme se na prodej dětského a studentského nábytku značky Čilek a jsme tu pro Vás již více než 10 let!

 • jedině u nás si můžete nábytek Čilek i prohlédnout. Máme 2 prodejny - v Praze a Brně
 • také nabízíme odborné poradenství a na vyžádání Vám zpracujeme 3D návrh dětského či studentského pokoje
 • zboží Vám doveze náš kurýr po celé České republice i na Slovensko - rozvoz je vždy zdarma
 • na požádání poskytujeme také montáž nábytku

 

Představení výrobce dětského a studentského nábytku Čilek

Firma Čilek byla založena v Turecku roku 1996 jako čistě rodinná firma.

Čilek navrhuje, vyrábí a prodává nábytek a doplňky do pokojů pro děti a dospívající. V rámci konceptu "Çilek Room" tento nábytek vystavuje v obchodech a vytváří tak prodejní síť po celém světě.

Výrobce nábytku Čilek má v tuto chvíli více než 500 obchodů na 5 kontinentech a 71 zemích. Jeho cílem je zvýšit počet prodejních míst na více než 1 000 v následujících pěti letech. 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NEJVĚTŠÍHO SHOWROOMU PŘÍMO V ISTANBULU - DOPORUČUJEME SE PODÍVAT :)

10 důvodů, proč děti i rodiče hlasují pro nábytek Čilek!

 • 1/ Děti: Je barevný!
  Rodiče: Můžeme vybírat z mnoha barev, ale je příjemné, že pro starší děti jsou zde i série v dekoru dřeva.
   
 • 2/ Děti: Super postel! Na nízké můžu skákat, patrová je nej nej!
  Rodiče: Všechny typy postelí mají dokonale pevnou konstrukci, která nikdy nepovolí, u nízkých je možnost i širší varianty. Horní lůžko patrové postele má dostatečně vysoké zábrany po obou stranách a je jen ve výšce 140 cm od země, což prakticky ruší známý argument proti patrové posteli – výrazně zhoršená kvalita vzduchu na horním lůžku. Žebřík má protiskluzové plochy, můžeme ho umístit v levé nebo pravé části postele. A navíc: Většina z našich patrových postelí Čilek je snadno přestavitelná na dvě samostatná lůžka!
   
 • 3/ Děti: Může tu přespat kámoš! 
  Rodiče: Možnost výsuvného lůžka je skvělý nápad. Nejen kamarádi, i babička občas potřebuje přespat a vysouvací lůžka (na kolečkách, která opravdu nepoškodí žádnou podlahu) jsou natolik pevná a konstruovaná na kvalitní matrace, že představují plnohodnotnou variantu dalšího lůžka, které neubírá prostor. U druhé postele v dětském pokoji ale pořídíme tento výsuv bez matrace – tím získáváme ohromný úložný prostor, takže konečně uklidíme těžko uskladnitelné větší hračky a pokoj získává další prostor k dobru!
   
 • 4/ Děti: Konečně mám vlastní stůl!
  Rodiče: Byli jsme mile překvapení, že už v necelých pěti letech se dokáže tak dlouho samostatně a soustředěně věnovat nějaké činnosti u stolu. U jídelního stolu ho vždy vše rozptylovalo, ale od té doby, co jsme mu pořídili vlastní psací stůl do dětského pokoje, je to nesrovnatelné. Měli jsme trochu obavy, zda jej nezničí ještě před nástupem do školy, ale povrch stolu je tak kvalitní, že vydrží i náročnější vytváření s nůžkami i razantnější čištění barev, voskovek atp.
   
 • 5/ Děti: Konečně mám místo na svoje věci!
  Rodiče: Knížky, časopisy, krabice puzzle, stolní hry a další věci, které nešlo ukládat do běžných boxů na hračky, máme konečně přehledně uložené v sestavě knihovniček Čilek. Kombinace polic, zásuvek a skříněk se ukázala jako ideální. Navíc užší a vyšší knihovny jdou lehce sešroubovat k sobě, takže tvoří pěknou sestavu, a navíc mají v horní části úchytná očka k připevnění do zdi a jsme tedy klidní, že i když malý hledá něco trochu razantněji, nemůže se na něj knihovna převrátit. Také bylo velmi příjemné, že jsme se mohli rozhodnout, zda chceme stůl s nástavcem nebo bez něj. Starší dcera si vybrala bez nástavce – má podkrovní pokoj a stůl se krásně vešel pod střešní okno v šikmině, syn zase (hlavně kvůli své sbírce autíček) zajásal nad psacím stolem se spoustou přihrádek v nástavci. 
 • 6/ Děti: Nesnáším úklid ve skříni, ale v té nové je to nějak rychlejší…
  Rodiče: Nevěřili jsme tomu, ale ukázalo se, že když je skříň dostatečně prostorná a navíc má chytré vnitřní řešení, můžete i menší dítě pověřit jejím úklidem. Navíc nás výběr skříně neomezoval při rozhodování, kterou sérii nakonec zvolíme, protože všechny sestavy Čilek mají na výběr nejméně ze dvou, často ale i ze tří rozměrů šatní skříně. Detaily jako kvalitní závěsy u dvířek, vnitřní či vnější zrcadla, extrémně pevné police a „inteligentní“ vnější rozměr (výška většinou kolem 2 m, takže využití prostoru je maximální) jen umocňují vynikající dojem z tohoto velmi důležitého kusu nábytku.
   
 • 7/ Děti: Všichni kamarádi ke mně chodí strašně rádi – říkají, že mám super pokoj!
  Rodiče: Člověk si většinou neuvědomí, jak jsou doplňky důležité. Ale když je můžete pořídit doladěné přímo k sestavě nábytku, ušetříte nejen spoustu času, a taky je vidět, že na nich pracovali opravdoví odborníci – design může být váš koníček, ale je to spousta práce, které můžete být alespoň v dětském pokoji ušetřeni a výsledek je úžasný! Závěsy, koberec, svítidla, židle, úžasný a prakticky nezničitelný přehoz na postel, který umožňuje její využití jako denní pohovku – dohromady vše perfektně ladí, ale přitom velmi nenásilně… 
 • 8/ Děti: Myslela jsem, že takové pokoje mají jen princezny ve filmu, teď mám takový pokoj já! (A můj tatínek přitom není král).
  Rodiče: Pro starší dceru jsme u Čilka pořídili sestavu, která jí určitě dobře poslouží ještě i během vysokoškolských studií. Pro naši malou jsme původně chtěli podobnou sestavu (Čilek i u sestav určených pro teenagery nabízí bočnice na postele, takže se dají použít i jako nábytek pro děti od 2 – 3 let), ale ona byla růžovým nábytkem úplně oslněná. Nakonec jsme si řekli – proč ne! Bude to její pokoj, její království, a pokud je to jen trochu možné, tak aspoň v dětství by se sny občas měly plnit…
   
 • 9/ Děti: S mou autovou postelí jsem se loučil těžko, ale proč nebýt pro změnu cestovatel?
  Rodiče: U staršího syna jsme prožili dvouletý boj – nechtěl do vlastní postele, v noci vždy dorazil zpět do ložnice. Až postel – auto tento problém vyřešila. Navíc jsme pochopili, že originalita designu neubírá na funkčnosti nábytku – spíše naopak – knihovna je super knihovna, psací stůl má spoustu vychytávek, o prostorné skříni ani nemluvě, navíc se vše výborně udržuje a ještě žijete s vědomím, že vaše dítě je každý den nadšené ze svého pokoje. Mladšího syna jsme do „velké“ postele přemlouvat nemuseli – sám se dožadoval, že už chce taky spát v autě. U staršího teď pořizujeme sérii Trio, ani nás nenapadlo hledat jinde než u Čilka…
   
 • 10/ Děti: Tohle je můj pokoj… Rodiče: Opravdu je to JEHO pokoj, ne naše představa o jeho pokoji. My, co jsme objevili Čilka, chápeme  ten rozdíl…