Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Certifikáty kvality

gs-tuvCertifikát GS

Çilek je vlastníkem certifikátu kvality GS vydaný společností LGA v Německu pro výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní normy. Certifikát GS svým symbolem zaručuje bezpečné a kvalitní provedení výrobků a je znám nejen po celé Evropě, ale i ve světě.

Výrobky Çilek, které jsou navrženy a vyráběny podle pokročilých bezpečnostních norem pro děti, jsou vyráběny špičkovou technologií s použitím nekarcinogenních materiálů v souladu s normami Evropské unie.

reach-rohs-ce  Ostatní Certifikáty

Çilek vlastní i další certifikáty kvality, kterými jsou: certifikát CE v elektrickém příslušenství a certifikát REACH pro obalové materiály. Také získal report s potvrzením o vhodnosti nátěrových hmot používaných na kovových a plastových materiálech podle směrnice RoHS vydané podle EU a EN 71-3 analýzou na toxiny. Cilek má také certifikáty systému managementu podle ISO 9001 a ISO 14001.

Nábytek vyráběný společností Çilek v souladu se standardem E1 má certifikát TSE E1, který potvrzuje, že nemá žádné karcinogenní účinky.

iso-14001  Zásady ochrany životního prostředí

Mezi základní principy výrobce nábytku Çilek je snaha o získávání surovin potřebných pro výrobu nábytku z přírodních zdrojů. Zasazuje se o to, aby byly dodrženy právní předpisy týkající se životního prostředí. Cílem firmy také je snížit odpady a spotřebu přírodních zdrojů a neustále se zlepšovat.

 

United Nations Global Compact  Cilek podepsal OSN Global Compact

Global Compact je inovativní přístup k odpovědnosti podniků, který navrhuje univerzální zásady pro vytvoření společné kultury rozvoje. V této souvislosti bylo definováno 10 základních principů v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci. Tisíce firem, odborů a nevládních organizací se této globální dohody účastní tím, že těchto 10 univerzálních zásad příjme za své a stanou se součástí jejich kultury, obchodních strategií a operací.

Firma Çilek se neustále stará o to, aby její produkce a produkty byly citlivé k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Přijímá Globální smlouvu OSN a sdílí ji transparentně s celou veřejností.