Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Certifikáty kvality

gs-tuvCertifikát GS

Çilek je vlastníkem certifikátu kvality GS vydaný společností LGA v Německu pro výrobky, které splňují nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní normy. Certifikát GS svým symbolem zaručuje bezpečné a kvalitní provedení výrobků a je znám nejen po celé Evropě, ale i ve světě.

Výrobky Çilek, které jsou navrženy a vyráběny podle pokročilých bezpečnostních norem pro děti, jsou vyráběny špičkovou technologií s použitím nekarcinogenních materiálů v souladu s normami Evropské unie.

reach-rohs-ce  Ostatní Certifikáty

Çilek vlastní i další certifikáty kvality, kterými jsou: certifikát CE v elektrickém příslušenství a certifikát REACH pro obalové materiály. Také získal report s potvrzením o vhodnosti nátěrových hmot používaných na kovových a plastových materiálech podle směrnice RoHS vydané podle EU a EN 71-3 analýzou na toxiny. Cilek má také certifikáty systému managementu podle ISO 9001 a ISO 14001.

Nábytek vyráběný společností Çilek v souladu se standardem E1 má certifikát TSE E1, který potvrzuje, že nemá žádné karcinogenní účinky.

iso-14001  Zásady ochrany životního prostředí

Mezi základní principy výrobce nábytku Çilek je snaha o získávání surovin potřebných pro výrobu nábytku z přírodních zdrojů. Zasazuje se o to, aby byly dodrženy právní předpisy týkající se životního prostředí. Cílem firmy také je snížit odpady a spotřebu přírodních zdrojů a neustále se zlepšovat.

 

United Nations Global Compact  Cilek podepsal OSN Global Compact

Global Compact je inovativní přístup k odpovědnosti podniků, který navrhuje univerzální zásady pro vytvoření společné kultury rozvoje. V této souvislosti bylo definováno 10 základních principů v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci. Tisíce firem, odborů a nevládních organizací se této globální dohody účastní tím, že těchto 10 univerzálních zásad příjme za své a stanou se součástí jejich kultury, obchodních strategií a operací.

Firma Çilek se neustále stará o to, aby její produkce a produkty byly citlivé k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Přijímá Globální smlouvu OSN a sdílí ji transparentně s celou veřejností.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení