Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská komoda Champion Racer

Kód: 20.35.1204.00
Značka: Čilek
7 790 Kč
Skladem

Komoda do pokoje pro chlapce z kolekce dětského nábytku Champion Racer

- originál design

- čtyři prostorné zásuvky 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská komoda pro kluka Champion Racer

Dětský pokoj je místem, kde naše děti tráví spoustu času. Prostředí dětského pokoje by mělo být nejen funkční ale zároveň inspirativní, tak aby přispělo ke správnému vývoji každého dítka. Zařízení dětského pokoje by mělo být přizpůsobeno věku dítěte, jeho zálibám a koníčkům. U menších dětí je důležité myslet hlavně na dostatečný prostor na hraní. Samozřejmostí je i vybavení dětským nábytkem. U menších dětí postačí dětská postel a alespoň základní úložný prostor na oblečení a hračky. U předškoláků a školáků už řešíme i dětský pracovní stůl případně další prvky dětského nábytku. Dětská komoda je velmi funkčním prvkem, který nezabere mnoho místa v pokojíčku a při tom poskytne dostatečný prostor pro uložení drobného ošacení, hraček nebo školních potřeb.

Dětská komoda pro kluky ze série dětského nábytku v závodnickém stylu Champion Racer je vybavena čtyřmi uvnitř dělenými zásuvkami. Je vyráběna v červené barvě a odstínu antracit. V kombinací s metalickými úchytkami a dalšími ozdobnými prvky se stává nejen funkčním ale i estetickým prvkem v dětském pokoji pro kluky. Spolu s dalšími prvky z řady Champion Racer pak můžete vytvořit opravdu krásné a inspirativní prostředí pro Vaše děti.

Komoda pro děti Champion Racer je vyrobena v souladu se všemi požadavky na bezpečnost a kvalitu. Důkazem je certifikát GS a 5-ti letá záruka na výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské komody, dětské skříňky
Výška: 87 cm
Šířka: 74 cm
Hloubka: 42 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 let
Nosnost zásuvky: 15 kg
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.35.1204.00

Champion Racer