Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětský psací stůl Champion Racer

Kód: 20.35.1105.00
Showroom Brno
Značka: Čilek
4 590 Kč
Skladem

Kolekce dětského nábytku pro chlapce Champion Racer.

- praktická novinka v kolekci - nyní je možné objednávat stůl a nástavec zvlášť

- nástavec pro rozšíření úložného prostoru objednávejte zde: 20.35.1106.00

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský psací stůl pro kluka Champion Racer

Dětský psací stůl pro kluky z řady dětského nábytku Champion Racer od specialisty na dětské pokoje firmy Čilek poskytne Vašemu malému školákovi dostatečnou pracovní plochu pro přípravu do školy nebo hraní. Pod pracovní deskou stolu je umístěna zásuvka na uložení psacích a kreslících potřeb případně dalších drobností. Psací stůl pro školáky je navržen v závodnické stylu v designu antracit v kombinaci s červenou barvou. Dětský psací stůl pro chlapce Champion Racer je možno doplnit o nástavec k psacímu stolu, který pak umožní uložení dalších školních pomůcek nebo drobných hraček.

Psací stůl pro školáky Champion Racer je vyráběn v souladu s nepřísnějšími kritérii na bezpečnost a kvalitu. Důkazem je certifikát GS a 5-ti letá záruka.

V naši nabídce najdete další dětský psací stůl ze série Champion Racer. Ze stejné kolekce dětského nábytku pak můžete zařídit kompletní dětský pokoj Vašeho malého závodníka. Vybírat můžete ze tří druhů dětských skříní, dvou druhů komod, dětské knihovny, čtyř typů dětských postelí auto a řady doplňků jako dětské židle, dětské koberce, dětské záclony a závěsy apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly pro školáky
Výška: 76 cm
Šířka: 107 cm
Hloubka: 69 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 let
Nosnost zásuvky: 8 kg
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.35.1105.00

Champion Racer