Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Nástavec na psací stůl Champion Racer

Kód: 20.35.1106.00
Showroom Brno
Značka: Čilek
3 990 Kč
Skladem

Nová kolekce dětského nábytku Champion Racer.

- nástavec k psacímu stolu Champion Racer

- psací stůl k tomuto nástavci objednávejte zde: 20.35.1105.00

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástavec k dětskému psacímu stolu pro kluky

Úměrně věku dětí se mění potřeby na zařízení jejich dětských pokojů. U malých dětí postačí dětská postel, skříň a úložné prostory na hračky. Ve věku 4 až 6 let, kdy již většina dětí chodí do školky, se mění způsob trávení volného času dětí. Už to není jen čas strávený hraním si na koberci s hračkami, ale mnohé z nich mají potřebu něco tvořit, listovat v časopisech a knížkách pro děti, kreslit, modelovat apod. K tomu, abychom jim vytvořili příjemné místo pro všechny tyto činnosti, poslouží praktický stůl pro děti, který je bude doprovázet jak v předškolním věku, tak i při nástupu do školy.

Dětský psací stůl pro chlapce ze série Champion Racer je nejen velmi praktický, ale zároveň vzhledem ke svému designu s tematikou závodních aut i nápaditý. I ten největší neposeda tak bude rád dělat úkoly. Psací stůl pro školáky s dostatečnou pracovní plochou a praktickou zásuvkou pod deskou stolu poskytne ideální prostor pro učení i hry Vašich dětí. Zásuvka stolu je rozdělena na tři části. I tento drobný detail přispěje k udržení pořádku ve stole a přehlednému uspořádání hlavně psacích potřeb.

Pokud umístíte stůl pro děti ke stěně, je možné tento stůl rozšířit o nástavec k dětskému psacímu stolu. Nástavec k psacímu stolu pro školáky se spoustou poliček na uložení všeho potřebného do školy nebo drobných hraček se pak stane spolu s psacím stolem praktickým a užitečným pomocníkem pro školáky i předškoláky. K zařízení celého dětského pokoje Vašeho chlapce můžete vybírat z celé řady prvků série dětského nábytku Champion Racer. Samozřejmostí u světoznámého specialisty na dětský a studentský nábytek je možnost výběru doplňků do dětského pokoje např. koberců, dětských židlí, dětských svítidel, dětských záclon a závěsů a dětských přehozů a povlečení na postel.

Nástavec k psacímu stolu pro školáky splňuje veškerá bezpečnostní a zdravotní kriteria. Všechny výrobky mají certifikát GS.

Doplňkové parametry

Kategorie: KATEGORIE
Výška: 99 cm
Šířka: 102 cm
Hloubka: 32 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 let
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.35.1106.00

Champion Racer