Dětský noční stolek Toon
Kód: 20.90.1601.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský noční stolek Toon
Noční stolek je ideální a především funkční doplněk ke každé posteli v dětském pokoji. Noční stoleček Toon Vás na první dojem zaujme nejen svou praktičností, ale také svým úžasným designem v souladu celé hravé kolekce Toon. Noční stolek slouží jako odkládací plocha pro věci, které potřebuje mít Vaše děťátko blízko dětské postele. Je to místo, kam postavíte lampičku aby se v noci nebálo, nebo si mohlo před spaním číst své oblíbené pohádkové příběhy.
Noční stolek Toon, který v sobě spojuje funkčnost a estetiku, je nepostradatelným doplňkem dětských pokojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Materiál: | MDF béžová s dekorem dřeva |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost zásuvky: | 8 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1601.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



