Dětská šatní skříň dvoudveřová Toon
Kód: 20.90.1002.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská šatní skříň Toon 2 dv.
Dvoudveřová šatní skříň Toon v neutrální béžové barvě a ve špičkové kvalitě značky Čilek má praktické vnitřní členění na policovou a šatní část. Pneumatické brzdy pantů dveří a tlumení zásuvek pro tiché užívání skříně. Šatní skříň je nepostradatelným nábytkovým prvkem v každém dětském pokoji.
Dětský nábytek značky Čilek má veškeré atesty a certifikace včetně GS.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoudveřové skříně |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 207 cm |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Materiál: | MDF béžová s dekorem dřeva |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost polic: | 15 kg |
| Nosnost šatní tyče: | 15 kg |
| Nosnost zásuvky: | 8 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1002.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



