Dětská šatní skříň třídveřová Toon
Kód: 20.90.1003.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská šatní skříň třídveřová Toon
Třídveřová šatní skříň do dětského pokojíčku Toon je určena pro děvčata a chlapce od 0 do 12 let. Anglický venkovský design s použitou světlou béžovou barvou doplněnou o dekor dřeva a designové úchytky se bude vyjímat v každém dětském pokoji. Dveře jsou opatřeny pneumatickými panty pro tiché a bezpečné zavírání. Záda dětské šatní skříně jsou vybaveny dvěma větracími otvory pro ventilaci vzduchu uvnitř skříně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třídveřové skříně |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 207 cm |
| Šířka: | 133 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Materiál: | MDF béžová s dekorem dřeva |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost polic: | 15 kg |
| Nosnost šatní tyče: | 15 kg |
| Nosnost zásuvky: | 8 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1003.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



