Montessori dětská postel 78x163 cm lev Leo
Kód: 20.90.1302.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská postel Montessori lev Leo
Postýlka s plyšovým motivem krále zvířat lva je navržena jako okouzlující dekorační prvek do dětského pokoje a zároveň jako plyšový společník na spaní , který dítěti pomůže prozkoumávat jeho vlastní prostor . Díky nízkému designu, který je v souladu s metodou Montessori, umožňuje dětem vytvářet si vlastní rytmy, zatímco její hřejivý tvar plyšového zvířátka vytváří bezpečnou a zábavnou atmosféru.
Postel lvíček Leo je navržena tak, aby dětským pokojům dodala živou energii a zároveň poskytla bezpečný a pohodlný prostor na spaní. Leo, jedna z nejaktivnějších postav ve světě nadýchaných přátel , vyniká svou láskou k pohybu a sportovní povahou. Jeho odvážná a energická osobnost inspiruje děti a pomáhá jim cítit se sebevědoměji. Do pokojů tak vnáší živou i hřejivou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montessori dětská postel |
|---|---|
| Výška: | 101 cm |
| Šířka: | 118 cm |
| Hloubka: | 191 cm |
| Materiál: | MDF konstrukční deska, PUR pěna, plyšový potah |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost: | 100 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1302.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



