Montessori dětská postel 78x163 cm králíček Bunny
Kód: 20.90.1303.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská postel medvídek králíček Bunny
Postýlka s plyšovým motivem zvířátkaje navržena jako okouzlující dekorační prvek do dětského pokoje a zároveň jako plyšový společník na spaní , který dítěti pomůže prozkoumávat jeho vlastní prostor . Díky nízkému designu, který je v souladu s metodou Montessori, umožňuje dětem vytvářet si vlastní rytmy, zatímco její hřejivý tvar plyšového králíčka vytváří bezpečnou a zábavnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montessori dětská postel |
|---|---|
| Výška: | 144 cm |
| Šířka: | 118 cm |
| Hloubka: | 191 cm |
| Materiál: | MDF konstrukční deska, PUR pěna, plyšový potah |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost: | 100 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1303.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



