Dětský psací stůl Toon
Kód: 20.90.1101.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský psací stůl s nástavcem Toon
Multifunkční dětský psací stůl s nástavcem je praktickým řešením každého dětského pokoje. Díky rozdělené konstrukci zásuvek, skříňce a policím se všechny předměty snadno uspořádají. Tříúrovňovému LED osvětlení a USB port nabízí praktická řešení vhodná pro dnešní potřeby. Detaily, jako je věšák na tašky, usnadňují každodenní používání a tento stůl vytváří efektivní a příjemné pracovní prostředí v dětském pokojíčku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské psací stoly |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 110 cm |
| Šířka: | 122 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Materiál: | MDF béžová s dekorem dřeva |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost zásuvky: | 8 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.90.1101.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



