Montessori police sluníčko
Kód: 20.00.1107.00Související produkty
Detailní popis produktu
Montessori dětská nástěnná police
Montessori dětská nástěnná police ve tvaru sluníčka vnese do každého dětského pokojíčku pozitivní atmosféru. Svým dekorativním vzhledem oživuje stěny pokojů a zároveň pomáhá dětem úhledně vystavit knihy, hračky a oblíbené předměty. Díky svému zábavnému tvaru není jen funkčním produktem, ale také doplňkovým dekorativním prvkem, který posiluje charakter místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Materiál: | MDF žlutá |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.00.1107.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



