Montessori police mráček
Kód: 20.00.1106.00Související produkty
Detailní popis produktu
Montessori dětská nástěnná mráček
Montessori dětská nástěnná police ve tvaru mráčku vnese do každého dětského pokojíčku klidnou atmosféru. Díky designu inspirovanému mraky to není jen police, ale okouzlující detail, který doplňuje výzdobu místnosti. Nabízí příjemný prostor pro vystavení oblíbených dětských knížek, malých hraček a zároveň vnáší do pokojů uklizený a esteticky příjemný vzhled. Díky jemným liniím a modernímu designovému se skvěle hodí do každého pokojíčku pro miminko i dětského pokoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Výška: | 26 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Materiál: | MDF bílá |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.00.1106.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



