Nástěnná police Varia
Kód: 20.89.1505.00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská nástěnná police Varia
Nástěnná police z kolekce Varia doplní ostatní úložné prostory, když už není další místo na podlaze pro knihovnu nebo komodu. Knížky, hračky, dekorace, to vše můžete na dětskou poličku umístit. Tato má navíc tři praktické háčky, na které zavěsíte oblečení či další předměty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police na stěnu |
|---|---|
| Výška: | 25,4 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 15,6 cm |
| Materiál: | MDF krémová |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.89.1505.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



