Věšák ke skříni Modera
Kód: 20.50.1014.00Související produkty
Detailní popis produktu
Věšák ke skříním Modera
Věšák je doplňkovým prvkem k šatním skříním z kolekce Modera. Společně vytvoří prostor pro odkládání oblečení. Dodává teenagerským pokojům jednoduchý a decentní nádech a zároveň přispívá k modernímu vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské skříně |
|---|---|
| Výška: | 100 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Materiál: | kov, bílé matné lakování |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.50.1014.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



