Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Komoda se zrcadlem Yakut

Kód: 20.20.1202.00
Značka: Čilek
8 690 Kč
Skladem

Komoda se zrcadlem Yakut nemusí sloužit jen na drobné oblečení, ale také na školní potřeby či pomůcky pro zájmové aktivity.

- čtyři prostorné zásuvky, originální tvarované nohy

- součástí komody je i zrcadlo, takže ji Vaše holčička využije také jako toaletní stolek

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda se zrcadlem do dívčího pokoje Yakut

Kolekce Yakut je navržena na základě nejnovějších trendů. Krásná bílo-rubínová kombinace okouzlí každou slečnu, která touží po moderním dětském / studentském nábytku. Dominantou této kolekce je originální čalounění čel postelí a čalouněné doplňky jako židle, taburet. Komoda společně se zrcadlem vytváří krásný toaletní stolek, který by neměl chybět v žádném dívčím pokoji. První zásuvka je dělená na menší sekce pro lepší organizaci drobnějších věcí. Vzdušnost tomuto solitéru dodávají krásně tvarované nohy. 

Nábytek je navržený pro věkovou skupinu 3 - 24 let, takže ho můžete pořídit jak malým princeznám, tak i dospívajícím teenagerkám. Kvalitní provedení zajistí, že dětský pokoj bude stále krásný, i po letech jako by byl právě pořízený. Na nábytek poskytujeme záruku 5 let. V kolekci Yakut najdete kompletní sortiment pro zařízení dětského či studentského pokoje (skříň, psací stůl, několik typů postelí, knihovnu, noční stolek, atd.) včetně doplňků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské komody, dětské skříňky
Výška: 165 cm
Šířka: 79 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: MDF lesklá bílá+rubínová ; ABS; sklo
Záruka: 5 let
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.20.1202.00

Yakut