Osvětlení dětského pokoje

Při zařizování dětského pokoje bychom měli věnovat velkou pozornost také osvětlení. Nevhodně zvolené osvětlení může mít negativní vliv na zdraví a psychiku dítěte. Obzvlášť, věnuje-li se činnostem či domácím úkolům, ke kterým je třeba dostatek pozornosti. Nezbytnou součástí každého pokoje je centrální svítidlo, které poskytuje dostatečné a rovnoměrné osvětlení celého pokoje. To je ještě vhodné doplnit sektorovými stolními lampičkami a lampami například k posteli nebo na psací stůl

Nábytek Čilek nabízí ke každé kolekci nábytku dětské lustry a lampičky, které budou nejen funkční, ale budou také sloužit jako dodekorativní prvek a krásně doplňovat dětský pokoj v daném stylu.

Do dětského pokoje v pirátském stylu doporučujeme lustr Black Pirate, který můžete doplnit lampičkou Black Pirate či Captain. Pro malé závodníky si z naší nabídky můžete vybrat například lustr BiLightlustr Racer a lampičkou BiLamp. Pro slečny máme v nabídce například lustr Princess s motivy princezen, lampu a lustr Romantic nebo lampu a lustr Flora.

fotbalova-lampickapiratska-lampicka-pirate_1

luster-triolustr-dream

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení