Věšák ke skříni Mocha
Kód: 20.30.1032.00Související produkty
Detailní popis produktu
Věšák ke skříním Mocha
Věšák je doplňkovým prvkem k šatním skříním z kolekce Mocha 20.30.1027.00, 20.30.1026.00, 20.30.1014.00, 20.30.1013.00 a skříňce 20.30.1031.00 Společně vytvoří prostor pro odkládání oblečení. Dodává teenagerským pokojům jednoduchý a decentní nádech a zároveň přispívá k modernímu vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské skříně |
|---|---|
| Výška: | 100 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Materiál: | kov, matné lakování světle hnědé |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.30.1032.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



