Postel vysouvací 90x190 cm Rustic White
Kód: 20.72.1321.00Související produkty
Detailní popis produktu
Přistýlka pod postel Rustic White
Výsuv pod postel Rustic White slouží jako přistýlka pro příležitostné přespání kamarádky...stačí dokoupit matraci 90 x 190 cm. S přistýlkou je snadná manipulace díky kolečkům, lze vysouvat na obě strany. Vhodná také k postelím z kolekcí Romantic a Romantica
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šuplík pod postel |
|---|---|
| Výška: | 24 cm |
| Šířka: | 93 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Materiál: | MDF bílá |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost: | 130 kg |
| Pohlaví: | Holky |
| Katalogové číslo: | 20.72.1321.00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



