Pracovní stůl Young Modera
Kód: 20.50.1107.00Související produkty
Detailní popis produktu
Pracovní stůl Young Modera
Jednoduší varianta psacího stolu v designu kolekce Modera.
Pro dítě školního věku již výška pracovní desky koresponduje s psacím stolem pro dospělého. Nehledejte proto žádné speciální rozměry. Zaměřte se spíše na praktičnost stolu. Moderní psací stůl Modera má opravdu dostatečně velkou pracovní plochu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Hloubka: | 71 cm |
| Materiál: | MDF bílá/bělený dub |
| Záruka: | 5 let |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.50.1107.00 |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
KK
Kamil Kocourek
Krásný psací stůl, škoda, že již není dostupný ve variantě duo, kde byla barevnost obráceně, přece jen pracovní plocha v dekoru dřeva je více praktičtější ne čistě bílá pracovní plocha.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



