Úložný prostor v dětském pokoji

Ptáte se kam se všemi těmi hračkami a školními potřebami v dětském pokoji? Jsou různá řešení, kam skrýt a schovat všechno co je potřeba. Například dětské postele s úložným prostorem, taburetky, dětské komody a skříně. Některé z těchto skrýší se vám budou hodit hlavně máte-li v dětském pokojíčku málo místa a hodně věcí. Potřebujete-li šetřit místem, určitě využijete postel s úložným prostorem
.
Do pokoje pro holku
Postel Romantic Base má úložný prostor pod matrací, postel se snadno nadzdvihne pomocí výklopného mechanismu.
Druhou variantou je postel s výsuvným šuplíkem výsuvná postel Romantic, který může fungovat bez matrace jako úložný prostor, nebo s matrací jako přistýlka. V pokojíčku s komplikovanými dispozicemi, můžete využít šatní skříň Flora rohovou. Dalším tajným úložištěm dětských hraček je taburetek Puffy Flora růžový nebo modrý. 
 
Do pokoje pro kluka
Pirátská truhla s úložným prostorem Bedna Black Pirate skryje všechny poklady (v řeči rodičů "nepořádek").
I pro chlapce nabízíme postele s úložným prostorem - Postel vysouvací Black Pirate a s výklopným mechanismem Black Pirate Base. Milovníci rychlých aut jistě ocení šatní skříň Biconcept klasik, která vypadá jako opravdová garáž. Má-li vaše dítě hodně psacích a výtvarných potřeb pořiďte mu nástavec k psacímu stolu, kam se mu všechno vejde - Nástavec k psacímu stolu Football.
 
studentska-srin-flowertrojdverova-satnikova-skrina-champion

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení