Milé zákaznice a zákazníci, 28. a 29. září budeme mít prodejny zavřené.

Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Studentský pokoj Flora

Designéři dětského a studentského nábytku Čilek se při navrhování studentského pokoje Flora nechali inspirovat v přírodě. Rostlinné motivy, světlý dekor břízy, jemné profilování a lemování je přesně to pravé pro slečny a mladé dámy s romantickou duší. Lehce rurální studentský nábytek Flora vytvoří z pokoje oázu klidu, kde se slečnám bude nejen dobře studovat, ale také spokojeně odpočívat po náročných dnech. Pokud je Vaše dcera malá a Vy byste pro ni chtěli právě tento nábytek, neváhejte, jelikož Flora se báječně hodí i do dětského pokoje. Navíc Vám tak odpadá starost, jak pokoj revitalizovat, až Vaše princezna povyroste.

Jak zařídit studentský pokoj Flora?

Spací zóna

Pokud máte pokoj prostorný, doporučujeme zvolit komfortnější variantu postele: SLF-1307 lůžko 120x200 cm nebo SLF-1308 lůžko 120x200 cm (postel s nebesy). V nabídce naleznete také postel 90x200 cm - dostačující svými rozměry i konstrukcí  pro jednu dospělou osobu, postel Base s úložným prostoremvysouvací postel či patrovou postel - pro Vás, co zařizujete opravdu malý studentský pokoj pro dvě děvčata. Nezapomeňte na noční stolek Flora, praktický, se dvěmi zásuvkami. Doplňky: například koberec k posteli, lampička na noční stolek, povlečení.

Pracovní zóna

Zde umístěte psací stůl, který můžete doplnit o nástavec, a rozšířit tak úložný prostor na školní potřeby. Dále sem patří knihovna a pracovní židle, která by měla být na kolečkách a výškově stavitelná. Důležité je, aby byl pracovní stůl dostatečně osvětlený, nejlépe přirozeným světlem.

Úložný nábytek

Dostatek úložného prostoru neznamená neustálé zvětšování množství skříní s přibývajícím objemem věcí. Dbejte na to, aby v dětském či studentském pokoji byly věci jen aktuálně používané (staré vyhoďte, pořídíte-li nové). Standardně je pro jedno starší dítě dostatečná třídveřová skříň a komoda, ke které dokoupíte-li nástavec se zrcadlem, získáte navíc toaletní stolek. Pokud má mladá slečna k dispozici společnou šatnu, postačí skříň dvoudveřová.