Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Studentský nábytek v bílé

Dětský a studentský nábytek v bílé barvě má několik výhod. Velmi dobře se kombinuje se stávajícím nábytkem a hodí se k němu všechny doplňkové barvy. Bílá barva celkově zvětšuje prostor a prosvětluje interiér. Výhodou je také to, že pomocí doplňků a s relativně malými náklady můžete pokoj velmi výrazně obměnit.

White

Tato kolekce má velmi moderní design, zajímavý hlavně v detailu. Tmavě šedé detaily (madla, čelo postele, nožky) ozvláštňují a velmi nenápadně sjednocují celou kolekci. Třídvéřová šatní skříň White je velmi prostorná a praktická se zrcadlem uprostřed. Postel White je zajímavá hlavně pro své, až futuristické, detaily.

Loop

Nábytek Loop je kombinací bílé barvy a dezénu dřeva, je moderní a zároveň účelně navržený - rohová soustava Šatní skříň Loop vyřeší váš problém s úložným prostorem. Tato kolekce se univerzálně hodí jak do pokoje pro holku tak do pokoje pro kluka - například postel Loop.

White Chocolate

Je nejnovější z našich bílých kolekcí. Jako doplňková barva je zde použitá krémově béžová, barva bílé čokolády. Kolekce je velmi dobře kombinovatelná s různými oblíbenými barevnými a styly vašeho dítěte. Pořiďte si například postel White Chocolate do pokoje pro teenagera.

studentsky-pokoj-white