Studentský nábytek do pokoje pro teenagera

Do pokoje pro teenagera / teenagery, tedy pro děti ve věku cca 12 - 18 let, doporučujeme z našeho sortimentu zejména následující kolekce studentského nábytku. Tyto série jsou moderní jak po stránce designové, tak i funkční. Zde je rozdělení dle pohlaví dítěte/dětí.

Do pokoje pro holku/holky: Active White - bílý nábytek se stříbrnými detaily, Yakut - kombinace lesklé bílé a vínové, Romantic - stylový pokoj v zámeckém duchu, Max-i - efekt barevných otevřených polic na neutrálním korpusu nábytku. 

Do pokoje pro kluka/klukyStr8.up - atraktivní kombinace šedé a krémové, Black Pirate - tmavý dezén dřeva s námořnickými kovovými detaily, Chill out - výrazně lineární styl, podtržený barevnými pásy v libovolném odstínu. 

Do pokoje pro sourozence (holka a kluk): Fiftytwo - různé barevné variace pro rozdělení pokoje na holčičí a klučičí část, Loop - modulový nábytek s rozsáhlým počtem elementů oceníte v malých místnostech.

Studentsk_n_bytek_pro_kluka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení