Dětské skříně

Rozměrová a tvarová rozmanitost dětských pokojů ale i pokojů pro studenty a mladé je při stále nových trendech v soudobé architektuře obrovská. Při pořizování skříní již neřešíme pouze jejich velikost, ale čím dál více bereme do úvahy, jejich vnitřní uspořádání, vybavení nadstandartními prvky a samozřejmě také jejich design. Hezký dětský nábytek všechny tyto aspekty vnímá a proto má ve své nabídce velmi širokou paletu skříní, které jsou vhodné do dětských pokojůstudentských pokojů a pokojů pro mladé. 

Druhy dětských šatních skříní

Kompaktní tvary skříní zaručují maximální vnitřní prostor při minimalizaci vnějšího prostoru, který šatní skříň v dětském či studentském pokoji zabírá. Většina nábytkových řad má na výběr několik typů a rozměrů šatních skříní, nejčastěji jsou to dvoudveřová skříň (buď s šatní tyčí přes celou šířku, nebo rozdělená na šatní a policovou část), třídveřová skříň (širší šatní a užší policová část) a rohová skříň (neomezené možnosti vnitřního uspořádání). Podle typu skříně a výrobce jsou skříně vybaveny brzdami pantů, osvětlenými šatními tyčemi a dalšími prvky, které jsou pro dětský nábytek velmi praktické.

 trojdverova-satnikova-skrina-championdetska-skrina-romantic

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení