Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětské pokoje pro kluky

V minulém článku jsme se věnovali dětským pokojům pro holčičky. Dnes Vám dáme několik tipů, jak zařídit dětský pokoj pro Vašeho syna. I v tomto případě platí pravidlo komunikace mezi Vámi a dítětem. Zapojte ho do celého procesu výběru dětského nábytku. Společně budete moci vytvořit dokonalý pokoj právě pro něj. Dětský pokoj je prostor, kde se odehrává mnoho činností - spánek, odpočinek, učení, hry, přijímání návštěv, ale především se zde utváří osobnost Vašeho dítěte. Přejděme tedy k návrhům, jak dětský pokoj pro kluka vybavit.

Barevné provedení dětského pokoje může ovlivňovat chování dítěte. Pro zvýšení aktivity pomalejších dětí použijeme teplé odstíny, pro utlumení nadměrného temperamentu studené tóny. Aktivní barvy (červená, žlutá) poutají větší pozornost a zůstávají ve srovnání s pasivními (zelená, modrá) v paměti déle uchované.

Předmětem her chlapců je nejčastěji stylizace do role automobilového závodníka či dobrodruha. Na tomto základě je postaveno hned několik sérií dětského nábytku firmy Čilek. Pokud Váš syn patří do první kategorie, doporučujeme vybírat z dětských pokojů BiConceptRacecup a Speedy. Auto místo obyčejné postele, to potěší srdce každého automobilového nadšence. Řadíte-li se do druhé skupiny, vyplujte s námi na moře a objevte příběh námořníka na lodi dětského pokoje Mariner nebo zavítejte na pirátský koráb Black Pirate, který je opředen ještě větším dobrodružstvím. 

Zakoupením některého z těchto dětských pokojů vytvoříte dokonale kreativní, bezpečné a funkční prostředí pro Vaše děti a to vše v originálním designu firmy Čilek

luxusni-detsky-nabytek-pirate

detsky-pokoj-pro-kluka-racecup