Patrová postel (90x200-120x200 cm) + 2x matrace Mocha
Kód: 20.30.1422-1253-1256.00Související produkty
Detailní popis produktu
Studentská patrová postel (90x200-120x200 cm) Mocha
Studentská patrová postel Mocha je nejen krásná, ale také bezpečná a funkční. Prostorné dolní lůžko o rozměru 120x200 cm nabízí opravdové pohodlí. Pevné bočnice u horní postele 90x200 cm zajistí klidný a bezpečný spánek. Žebřík s protiskluzovou úpravou ochrání před úrazem a lze namontovat jak z pravé tak i z levé strany postele. Speciální povrchová úprava, zpracování podle nejmodernější technologie v oblasti studentského nábytku.
Patrová postel pro dospělé
S patrovými postelemi Mocha zařizujeme i komerční prostory typu hotely, penziony, krizová centra, internáty, dětské domovy a nespočet menších ubytovacích zařízení. Díky vysoké nosnosti 130 kg na každé lůžko a celkové kvalitě provedené jsou postele Mocha vhodné jako patrové postele pro dospělé.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské patrové postele |
|---|---|
| Výška: | 163 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Hloubka: | 136 cm |
| Materiál: | MDF dub |
| Záruka: | 5 let |
| Nosnost: | 130 kg |
| Pohlaví: | Holky a kluci |
| Katalogové číslo: | 20.30.1422.00 +21.01.1253.00 +21.01.1256.00 |
Mocha
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



