Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská šatní skříň dvoudveřová Loof Baby

Kód: 20.82.1001.00
Novinka
Značka: Čilek
14 390 Kč
Skladem

Dvoudveřová šatní skříň Loof Baby

- pneumatické brzdy pantů dveří pro bezhlučné a bezpečné zavírání dveří 

- police různých velikostí + 2x zásuvka 

- 2x šatní tyč na ramínka

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská šatní skříň Loof Baby

Dvoudveřová šatní skříň do pokojíčku pro miminko Loof Baby je nábytkový prvek, u kterého se setkává design s funkčností. Kolekce pokojíčku pro miminko Loof Baby a studentského nábytku Loof je směsí jednoduchého skandinávského stylu a tlumených přírodních barev. Jejími hlavními přednostmi jsou tedy nadčasový design a maximální funkčnost.

Skříň do dětského pokoje je určena pro holčičky a chlapečky od 0 do 12 let. S věkem miminka a dítěte se mění i velikost a povaha oblečení, hygienických potřeb a hraček. Vnitřní uspořádání dvoudveřové skříně pro miminko toto reflektuje. V pravé spodní části skříně se nacházejí dvě praktické zásuvky s tichými dojezdy pro uložení například spodního prádla. V pravé horní části skříně je několik polic s menšími přihrádkami k uložení menších kousků oblečení nebo dětské kosmetiky. V levé části jsou nad sebou umístěny dvě šatní tyče pro zavěšení kabátků, košilek, šatiček apod. Dveře jsou vybaveny panty s tichým dovíráním a praktickými dřevěnými úchytkami. Záda skříně mají ventilační otvor, který umožňuje lepší proudění vzduchu uvnitř skříně.

Dětské a studentské šatní skříně a komody Loof Baby a Loof

Nadčasový design pokojíčku pro miminko Loof Baby a nábytku pro studenty Loof umožňuje kombinování jednotlivých prvků a jejich využití od narození miminka až po studentský věk. Kromě dvoudveřové skříně pro miminko je k dispozici dětská třídveřová skříň Loof a čtyřdveřová studentská skříň Loof. Větší rozmanitost úložných prostor pak poskytne komoda do pokoje pro miminko Loof Baby a studentská komoda Loof. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské skříně
Výška: 200 cm
Šířka: 95 cm
Hloubka: 53 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 let
Nosnost polic: 15 kg
Nosnost šatní tyče: 20 kg
Nosnost zásuvky: 8 kg
Pohlaví: Holky a kluci
Katalogové číslo: 20.82.1001.00