Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská rostoucí postýlka Romantic Baby

Kód: 20.21.1015.01
Značka: Čilek
19 490 Kč
2 - 8 týdnů

Rostoucí postýlka Romantic Baby je funkčním a originálním prvkem v pokojíčku pro miminko. Nové technické řešení postýlky pro větší komfort a variabilitu.

- rozměr ložné plochy v mimi verzi: 80 x 130 cm, rozměr ložné plochy ve verzi postel: 80 x 180 cm, rozměr přebalovacího pultu 84 x 47 cm, výška přebalovací plochy 97 cm.

- do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 80 x 177 cm

- cena je bez textilií 21.03.4158.00

- můžete doplnit také o matraci 80 x 177 cm:21.01.1246.00 nebo   21.01.1189.00

- matrace je uložena po celé délce postýlky a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult

- výška příčlí od matrace je 65 cm a 45 cm ve snížené pozici

- postýlka je vhodná pro děti od narození až do 14 let 

- výsuv je součástí postýlky - lze využít jako úložný prostor nebo dokoupením matrace 80 x 177 cm jako přistýlka

PRINCIP: postýlka má 1 polohu perforovaného deskového roštu, 1x pohyblivou bočnici (teleskopické příčle); na roštu je uložena matrace (80 x 177 x 13 cm), na postranicích postele je uložen přebalovací pult; dle potřeby se postýlka demontuje na samostatnou postel a dva variabilně použitelné úložné elementy (viz. obrázek)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Romantic Baby

Právě jste si přinesli Vaši princeznu z porodnice, čeká na ni postýlka o vnitřním prostoru lůžka 80x130 cm. Teleskopické příčle můžete nechat zatím v nižší poloze, abyste se nemusela do postýlky tolik předklánět. Přebalovací pult máte přímo u postýlky, miminko nemusíte nikam složitě přenášet. Pod ním je spousta úložného prostoru ve třech zásuvkách - na oblečení, dětskou kosmetiku a vše další potřebné. Ve spodní části postýlky je prostorná zásuvka. Tady máte na výběr, jak ji využít. Ponecháte si ji jako úložný prostor nebo přiobjednáte matraci a můžete vedle miminka na této přistýlce spát (v budoucnu třeba návštěvy nebo kamarádi, prostě přistýlka se také hodí). Miminku je přibližně půl roku, takže příčle posunete do horní polohy. Jakmile nebude třeba přebalovacího pultu a pro Vaše dítě bude ten správný čas výměny za dětskou postel, můžete rostoucí postýlku dle montážního návodu demontovat. Dítě má teď vlastní postel 80x180 cm se zásuvkou / přistýlkou, malou komodu a malou knihovničku (jeden z těchto prvků současně poslouží jako noční stolek).

Dětská postýlka a přebalovací pult v jednom, po přestavění navíc vzniknou dva úložné elementy (nika a komoda) a dětská postel do věku přibližně 14-ti let věku holčičky. Krásný dívčí design nábytku Romantic Baby okouzlí opravdu každou maminku. Předškolačkám potom pokojíček doplníte o vše potřebné z kolekce Romantic, která má úplně stejný design.

Matrace a textilie nejsou součástí balení. Z textilií doporučujeme zejména textilní soupravu do postýlky Romantic Baby (mantinely, přikrývka, povlak na polštářek, deka, dekorační polštářek, prostěradlo) a baldachýn nad postýlku Romantic Baby. Nejvýhodnější je však zakoupit set Romantic Baby, kde je již 1 ks matrace a textilní souprava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské postýlky pro miminka
Výška: 120 cm
Šířka: 189 cm
Hloubka: 101 cm
Materiál: MDF bílá
Záruka: 5 let
Nosnost: 80 kg
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.21.1015.01

Romantic Baby