Pokud objednáte do 17. 12., je velká šance, že objednávku doručíme ještě do Vánoc. Odebírejte newsletter a získejte slevu 5% na Váš nákup!

Dětský pokoj v podkroví

Dětský pokoj v podkroví a jeho zařizování nemusí být složitou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nápomocna Vám může být například naše služba vytvoření 3D návrhu zdarma, kde za Vás vyřešíme problémy s umístěním dětského nábytku vzhledem k šikminám v podkroví. Každý takový prostor je velice individuální, proto je třeba se mu takto věnovat. Obecně ovšem platí, zařizujete-li dětský pokoj v podkroví, následující pravidla:

Na stěny volte světlejší tóny barev, nedoporučujeme tapety s výrazným vzorem, které jednak nevyniknou a jednak budou prostor opticky zmenšovat. Kromě šatní skříně nevybírejte žádné vysoké prvky, ideálním úložným prostorem jsou nízké skříňkykomody a nikyPsací stůl správně umístěte vzhledem k dopadajícím slunečním paprskům tak, aby byl dostatečně osvětlený a zároveň si dítě nestínilo na pracovní plochu stolu. Využijte prostor pod postelí (např. vysouvací postele), získáte tak úložný prostor, který nebude zatěžovat vzdušnost interiéru.

                         postel-ulozny-prostor-romantic