Dětský pokoj v podkroví

Dětský pokoj v podkroví a jeho zařizování nemusí být složitou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nápomocna Vám může být například naše služba vytvoření 3D návrhu zdarma, kde za Vás vyřešíme problémy s umístěním dětského nábytku vzhledem k šikminám v podkroví. Každý takový prostor je velice individuální, proto je třeba se mu takto věnovat. Obecně ovšem platí, zařizujete-li dětský pokoj v podkroví, následující pravidla:

Na stěny volte světlejší tóny barev, nedoporučujeme tapety s výrazným vzorem, které jednak nevyniknou a jednak budou prostor opticky zmenšovat. Kromě šatní skříně nevybírejte žádné vysoké prvky, ideálním úložným prostorem jsou nízké skříňkykomody a nikyPsací stůl správně umístěte vzhledem k dopadajícím slunečním paprskům tak, aby byl dostatečně osvětlený a zároveň si dítě nestínilo na pracovní plochu stolu. Využijte prostor pod postelí (např. vysouvací postele), získáte tak úložný prostor, který nebude zatěžovat vzdušnost interiéru.

                         postel-ulozny-prostor-romantic

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení