Dětský pokoj pro slečnu

Dětský pokojíček by měl svým malým obyvatelům poskytovat dostatečné zázemí, ve kterém se snoubí funkce s kreativním prostředím potřebným pro zdárný vývoj dítěte. Dětský pokoj je navíc spojením hned několika funkčních zón (spací, herní a pracovní), které by sice měly koexistovat v harmonii celku, ale určité členění těchto částí je vždy (pokud to velikost pokoje umožní) na místě. Základně se postačí držet pravidel rozdělení pomocí rohů – tzn. do každého rohu dětského pokoje umístíte takové kusy nábytku, které se vzájemně funkčně doplňují.  

Pokoj pro holčičky má svá specifika – charakteristická je barevnost nábytku – růžová, lila, fialová, květinové motivy, výrazné zaoblení hran a velké množství doplňků a textilií - polštářky, přehozy, záclony s dívčími motivy, baldachýn nad dětskou postel atd.

Připravili jsme pro Vás pár názorných příkladů pokojíčků, které by jistě neurazily žádnou malou slečnu.

Růžový pokoj Princess s nápadným zaoblením a polepy s dívčími motivy. Dětský pokoj Flora s povrchem světlé břízy s modrými detaily květin.

pokojicek-pro-divky-flora

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení