Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětský nábytek pro kluky

Dětský nábytek Čilek, který je určený do pokojů pro kluky, poznáte na první pohled. Nevyznačuje se totiž pouze výběrem barev, jako tomu bývá u jiných výrobců. Tématicky zaměřené dětské pokoje jsou nejen krásné, ale také pomáhají při rozvoji fantazie, a tudíž i přispívají k psychickému rozvoji dítěte. Dětský nábytek z naší nabídky je určený dětem ve věku od tří let. Tomu je uzpůsobený jak konstrukčně, tak i svým designem. Zaměříme-li se na cílovou skupinu uživatelů avizovanou v názvu tohoto článku, vybírat můžete z těchto nábytkových řad:

Champion Racer - závoďácký pokojíček, jenž nabízí dokonale propracovanou, osvětlenou a ozvučenou dětskou postel auto (v několika barevných provedeních), i perfektně řešené detaily ostatních nábytkových prvků. Samozřejmostí jsou doplňky ve stejném stylu.

Black Pirate - tento pirátský dětský pokoj se stal hitem již během jeho uvedení na trh a jeho obliba stále stoupá. Speciální povrchová úprava nábytku, kovové a kožené detaily, to je jen malá ochutnávka z popisu tohoto dětského nábytku pro kluky. Kromě běžné dětské postele můžete zvolit pro spánek svých dětí i postel loď.

Football -  Originální dětský pokoj je snem každého malého kluka, tak proč jim ho nedopřát s kolekcí dětského nábytku FootballPsací stůl jako fotbalová branka a koberec  jako opravdové hřiště nadchne každého malého fotbalistu. 

Racecup -  Cenově dostupnější kolekce se závodní tematikou než řada Champion Racer, nicméně v kvalitním provedení, kterým je značka Čilek známá.