Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětské postýlky pro miminka

Zařizujete-li pokoj pro miminko, to nejdůležitější na co byste měli zaměřit svou pozornost je jednoznačně dětská postýlka. Ta by měla splňovat nejvyšší požadavky především na bezpečnost, tedy zaoblené hrany, konstrukční otvory chráněné krytkami, veškeré použité materiály včetně barev musí být zdravotně nezávadné a zároveň odolné, konstrukce postýlky musí být dostatečně pevná a stabilní.

Nábytek Čilek nabízí dětské postýlky prvotřídní kvality, které Vás navíc zaujmou svým designem. Vybrat si můžete z devíti provedení a ze čtyř různých typů.

Klasické dětské postýlky – např. Mocha Baby , Cute, Baby Ocean představují postýlky o rozměrech (lůžka) 70 x 130 cm. Postýlky jsou opatřeny polohovatelnými postranicemi, pro zvýšení bezpečnosti dítěte. Další výhodou těchto postýlek je nastavitelná výška roštu, kterou oceníte hlavně u novorozených miminek, kdy můžete rošt umístit výše a zajistit si tak k miminku lepší přístup.

Rostoucí postele – např. Baby Cotton, Softy, Baby Dream v sobě ukrývají hned dva rozměry lůžka s přebalovacím pultem či komodou.

Houpací postýlka – jak už název napovídá, na první pohled klasická dětská postýlka umožňuje houpavý pohyb ze strany na stranu.

Kolébka – je možné využívat jako houpací postýlku, po zaaretovaní slouží jako klasická postýlka

baby cotton