Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětské pokojíčky

Dětský pokojíček, to je prostor v soukromém interiéru, který slouží ke hře dětí, spánku a odpočinku, ukládání oblečení a hraček, později k psaní úkolů a učení. Dětský nábytek musí splňovat všechny tyto funkce, být v nejvyšší možné míře bezpečný a vybízet svým designem ke hře. Pokud se děti necítí v dětském pokojíčku dobře, potom zde často nechtějí trávit čas přes den ani v noci. Samotné hračky jejich pozornost neudrží, proto je důležité, aby byl interiér dětského pokoje plný vjemů a rozvíjel dětskou fantazii. Tomu napomáhají tématicky zaměřené sestavy dětského nábytku, jež promění prostor v závodnické depo (Racer, BiConcept)tajuplný koráb, plující na vlnách rozbouřeného moře (,Black Pirate) či komnatu zakletého zámku (Princess, Romantic).

Dětské pokojíčky zařizujeme nejčastěji těmito nábytkovými prvky:

              detska-postel-auto-s-pristylkou-coupe-friend

 

Dětská postel: doporučujeme šířku postele 90 cm, délku min. 180 cm, děti potěší originální postel auto v červené, bílé, modré, žluté, černé či růžové barvě nebo pirátská postel loď

Dětská skříň: pro jedno dítě bude dostatečná dvoudveřová skříň, pro dvě děti pak třídveřová; vhodné je vnitřní dělení na šatní a policovou část.

Menší úložný nábytek - komoda, knihovna: nejdříve k ukládání hraček, později knih a školních potřeb.  

Dětský psací stůl: malým dětem (3-5 let) ho do pokoje zatím nedávejte, ať mají prostor na hraní.

                          pokoj-pro-divku-flower