Dětské pokojíčky

Dětský pokojíček, to je prostor v soukromém interiéru, který slouží ke hře dětí, spánku a odpočinku, ukládání oblečení a hraček, později k psaní úkolů a učení. Dětský nábytek musí splňovat všechny tyto funkce, být v nejvyšší možné míře bezpečný a vybízet svým designem ke hře. Pokud se děti necítí v dětském pokojíčku dobře, potom zde často nechtějí trávit čas přes den ani v noci. Samotné hračky jejich pozornost neudrží, proto je důležité, aby byl interiér dětského pokoje plný vjemů a rozvíjel dětskou fantazii. Tomu napomáhají tématicky zaměřené sestavy dětského nábytku, jež promění prostor v závodnické depo (Racer, BiConcept)tajuplný koráb, plující na vlnách rozbouřeného moře (,Black Pirate) či komnatu zakletého zámku (Princess, Romantic).

Dětské pokojíčky zařizujeme nejčastěji těmito nábytkovými prvky:

              detska-postel-auto-s-pristylkou-coupe-friend

 

Dětská postel: doporučujeme šířku postele 90 cm, délku min. 180 cm, děti potěší originální postel auto v červené, bílé, modré, žluté, černé či růžové barvě nebo pirátská postel loď

Dětská skříň: pro jedno dítě bude dostatečná dvoudveřová skříň, pro dvě děti pak třídveřová; vhodné je vnitřní dělení na šatní a policovou část.

Menší úložný nábytek - komoda, knihovna: nejdříve k ukládání hraček, později knih a školních potřeb.  

Dětský psací stůl: malým dětem (3-5 let) ho do pokoje zatím nedávejte, ať mají prostor na hraní.

                          pokoj-pro-divku-flower

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení