Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětské pokoje sestavy

V dnešním článku si ukážeme, jak snadno proměnit dětský pokoj na pokoj pro teenagera, aniž bychom museli kupovat nový nábytek. Dětský nábytek značky Čilek je navrhován s ohledem na rychle se měnící požadavky vzhledu dětského pokoje. Jeho nadčasovost spočívá nejen v kvalitě materiálů a použití nejmodernějších technologií při výrobě, ale také ve funkčním a originálním designu. Připravili jsme pro Vás ukázku kombinace řady Active White a BiConcept do dětského pokoje pro dívku. S použitím stejných nábytkových prvků jsme navrhli pokoj pro holčičku ve věku 3 - 10 let a pokoj pro teenagera holku (10 - 18 let). Tedy funkčnost dětského pokoje 15 let pouze při výměně doplňků a nové výmalbě. Zde je výpis jednotlivých prvků, které zůstávájí zachovány po danou dobu:

Kolekce Active White

třídveřová šatní skříň se zrcadlem SLA-1002, rozdělená na šatní a policovou část, s LED osvětlením uvnitř a brzdami pantů dveří

komoda Kare SLA-1201, čtyři prostorné zásuvky,univerzální využití - na spodní prádlo i školní potřeby, 2 kusy

knihovna SLA-1501, dvě otevřené police, dvě zásuvky a jedna skříňka rozdělená policí, 2 kusy

psací stůl SLA-1101 a nástavec na psací stůl SLA-1102, velká pracovní plocha a dostatek úložného prostoru 

Kolekce BiConcept

postel auto BiForce SLB-1306 o rozměrech lůžka 90x195 cm, dokonalé technické i vizuální zpracování, pružinová matrace

noční stolek barel SLB-1601 na postavení lampičky a pro odložení rozečtené knížky, budíku i sklenice s vodou 

Zaujala Vás tato sestava dětského nábytku? Dotazy na bližší informace nám můžete zaslat na emailovou adresu info@hezkydetskynabytek.cz, rádi Vám je zodpovíme, případně poradíme s výběrem nábytku přímo do Vašeho interiéru.

                        Nad_asov_kolekce_n_bytku_Active_White