Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská zvýšená postel Montes White

Kód: 20.77.1305.00
Značka: Čilek
10 290 Kč
2 - 8 týdnů

Zvýšená dětská postel Montes White 

v ceně postele je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu

- rozměr matrace je 90x200x13 cm (matrace není v ceně)

- doporučujeme originál Čilek matraci Bamboo+ 

- žebřík lze umístit z pravé nebo levé strany

- ideální řešení do menšího interiéru - možno doplnit o další prvky  - nika, komoda

- doporučené příslušenství - polštář, tunel, textilie 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská vyvýšená postel Montes White

Nábytek pro děti Montes je navržen dle principů Montessori. Je velikostně uzpůsoben potřebám dítěte, přičemž je kladen důraz na snadnou manipulaci s ním. Rozvíjí představivost dětí a podporuje jejich zdravý vývoj. Je vyráběn v bílém provedení jako Montes White  a dekoru světlý dub jako Montes Natural.

Středně zvýšená dětská postel Montes White v bílé barvě je vyráběna v souladu s mezinárodními standardy pro bezpečnost a ergonomii. Plocha na spaní o rozměru 90x200 cm poskytuje dostatek místa na spaní i hry. Žebřík, který může být umístěn na levé nebo pravé straně zvýšené postele, je rozměrově navržen tak, aby ho děti snadno uchopily.

Vyvýšená postel pro děti s prostorem z řady Montes White je multifunkční. Je proto možné ji doplnit o několik textilních nebo nábytkových prvků.

Zvýšená postel pro děti Montes s textilními doplňky

Textilní doplňky ke zvýšené dětské posteli jsou vyráběny ve třech pastelových barvách: růžové, zelené a béžové. Stan ve tvaru tunelu je možné umístit na postel, kde vytvoří klidné místo na spaní, nebo na zem. Takto se může stát kouzelným a tajuplným místem pro dětské hry a zábavu. Pomocí textilních závěsů k posteli lze vytvořit velmi útulný a magický prostor přímo pod zvýšenou postelí. Kulatý mantinel, který lze umístit na boky vyvýšené postele, je dalším poutavým doplňkem do dětského pokoje.

Vyvýšená dětská postel Montes s úložným prostorem

Velké množství prvků z řady Montes White vám poskytne značnou volnost při zařizování dětského pokoje. Dětská komoda, dětská knihovna a nika jsou prvky, které lze umístit pod zvýšenou postel Montes White. Vzhledem k jejich snadné přístupnosti tak i tyto úložné prostory přispějí ke správnému vývoji dítěte. Poslouží k uložení hraček, vzdělávacích pomůcek nebo drobného ošacení. Dalším praktickým prvkem je závěsná přihrádka pro uložení knížek, psacích a kreslících potřeb a dalších drobných předmětů. Přihrádku lze snadno zavěsit na okraj zvýšené postele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské a studentské postele
Výška: 111 cm
Šířka: 208 cm
Hloubka: 102,5 cm
Materiál: MDF bílá
Záruka: 5 let
Nosnost: 130 kg
Pohlaví: Holky a kluci
Katalogové číslo: 20.77.1305.00