Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská zvýšená postel Montes Natural

Kód: 20.76.1305.00
Značka: Čilek
10 290 Kč
Skladem

Zvýšená dětská postel Montes Natural 

v ceně postele je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu

- rozměr matrace je 90x200x13 cm (matrace není v ceně)

- doporučujeme originál Čilek matraci Bamboo+

- žebřík lze umístit z levé nebo pravé strany

- ideální řešení do menšího interiéru - možno doplnit o další prvky - nika, komoda

- lze dokoupit tunel - stan (růžový, zelený) a textilie (růžové, zelené, béžové) a polštářek 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská zvýšená postel Montes Natural

Dětský nábytek Montes je navržen dle principů Montessori. Je velikostně uzpůsoben potřebám dítěte, přičemž je kladen důraz na snadnou manipulaci s ním. Rozvíjí představivost dětí a podporuje jejich zdravý vývoj. Je vyráběn v dekoru světlý dub jako Montes Natural a bílé barvě jako Montes White.

Středně vyvýšená dětská postel Montes Natural v dekoru světlého dubu je vyráběna v souladu s mezinárodními standardy pro bezpečnost a ergonomii. Spací plocha o rozměru 90x200 cm poskytuje dostatek místa na spaní i hry. Žebřík, který může být umístěn na levé nebo pravé straně zvýšené postele, je rozměrově navržen tak, aby ho děti snadno uchopily.

Zvýšená dětská postel s prostorem z řady Montes Natural je multifunkční. Je proto možné ji doplnit o několik textilních nebo nábytkových prvků.

Vyvýšená dětská postel Montes s textilními doplňky

Textilní doplňky ke zvýšené posteli pro děti jsou vyráběny ve třech pastelových barvách: růžové, zelené a béžové. Stan ve tvaru tunelu je možné umístit na postel, kde vytvoří klidné místo na spaní, nebo na zem. Takto se může stát kouzelným a tajuplným místem pro dětské hry a zábavu. Pomocí textilních závěsů k posteli lze vytvořit velmi útulný a magický prostor přímo pod zvýšenou postelí. Kulatý mantinel, který lze umístit na boky zvýšené postele, je dalším poutavým doplňkem do dětského pokoje.

Zvýšená dětská postel Montes s úložným prostorem

Velké množství prvků z řady Montes Natural vám poskytne značnou volnost při zařizování dětského pokoje. Dětská komoda, dětská knihovna a nika jsou prvky, které lze umístit pod vyvýšenou postel Montes Natural. Vzhledem k jejich snadné přístupnosti tak i tyto úložné prostory přispějí ke správnému vývoji dítěte. Poslouží k uložení hraček, vzdělávacích pomůcek nebo drobného ošacení. Dalším praktickým prvkem je závěsná přihrádka pro uložení knížek, psacích a kreslících potřeb a dalších drobných předmětů. Přihrádku lze snadno zavěsit na okraj vyvýšené postele.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské a studentské postele
Výška: 111 cm
Šířka: 208 cm
Hloubka: 102,5 cm
Materiál: MDF bělený dub
Záruka: 5 let
Nosnost: 130 kg
Pohlaví: Holky a kluci
Katalogové číslo: 20.76.1305.00