Začněte odebírat novinky a získejte 5% slevu na první nákup!

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Romantic Baby

Kód: 20.21.1016.01
Značka: Čilek
11 590 Kč
Skladem

Rostoucí postýlka je skvělou variantou, pokud preferujete nadčasovost. Nové technické řešení postýlky pro větší komfort a variabilitu.

- rozměr ložné plochy v mimi verzi: 75 x 115 cm, rozměr ložné plochy ve verzi postel: 75 x 160 cm, rozměr přebalovacího pultu 80,5 x 42 cm, výška přebalovací plochy 86 cm. 

- do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 75 x 160 cm

- cena je bez textilií 21.03.4169.00

- doporučujeme matraci Bamboo+

- matrace je uložena po celé délce postýlky a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult

- výška příčlí od matrace je 52 cm a 32 cm ve snížené pozici

- postýlka je vhodná pro děti od narození až do 12 let 

PRINCIP: postýlka má 1 polohu perforovaného deskového roštu, 1x pohyblivou bočnici (teleskopické příčle); na roštu je uložena matrace (75 x 160 x 13 cm), na postranicích postele je uložen přebalovací pult; dle potřeby se postýlka demontuje na samostatnou postel a úložný elementy (viz. obrázek)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Romantic Baby

Dětská postýlka a přebalovací pult v jednom, po přestavění navíc vznikne úložný element a dětská postel 75x160 cm. 

Právě jste si přinesli Vašeho drobečka z porodnice, čeká na něj postýlka o vnitřním prostoru lůžka 75x115 cm. Teleskopické příčle můžete nechat zatím v nižší poloze, abyste se nemusela do postýlky tolik předklánět. Přebalovací pult máte přímo u postýlky, miminko nemusíte nikam složitě přenášet. Pod ním je spousta úložného prostoru ve dvou zásuvkách - na oblečení, dětskou kosmetiku a vše další potřebné. Miminku je přibližně půl roku, takže příčle posunete do horní polohy. Jakmile nebude třeba přebalovacího pultu a pro Vaše dítě bude ten správný čas výměny za dětskou postel, můžete rostoucí postýlku dle montážního návodu demontovat. Dítě má teď vlastní postel 75x160 cm.

Matrace a textilie nejsou součástí balení. Z textilií doporučujeme zejména textilní soupravu do postýlky Romantic Baby (mantinely, přikrývka, povlak na polštářek, deka, dekorační polštářek, prostěradlo) a baldachýn nad postýlku Romantic Baby.

Tato menší verze rostoucí postýlky je vhodná i do menších interiérů. Rostoucí postýlka Romantic Baby s přebalovacím pultem je ideálním řešením do ložnice. Rozměrově je upravena tak, že nebude zabírat tolik místa jako klasická rostoucí postýlka. S touto postýlkou budete mít svojí holčičku vždy na blízku a pod kontrolou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské postýlky pro miminka
Výška: 100 cm
Šířka: 163 cm
Hloubka: 83 cm
Materiál: MDF bílá
Záruka: 5 let
Nosnost: 80 kg
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: 20.21.1016.01

Romantic Baby