Školní batoh Purple Unicorn Beckmann 2019

Kód: PR00469
Značka: Beckmann
2 960 Kč

Školní batoh Purple Unicorn Beckmann 2019

 -  extrémně vysoká kvalita materiálů - vysoce odolné

 -  impregnovaný materiál - vodě odolný 

 -  nosnost 8 kg

-  vhodné pro 1 - 3 třídu    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní batoh Purple Unicorn Beckmann 2019

Dívčí školní batoh Beckmann Mermaid svým norským designem vyniká mezi všemi batohy. Na zádech prvňáčka sedí jako ulitý a díky ergonomicky tvarované hliníkové lišty a originálního utahovacího systému obsahu batohu zmenšuje zátěž na záda dítěte. Svojí váhou patří mezi nejlehčí batohy na trhu.

Školní batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky a patří mezi ty nejlehčí na trhu (940 g). Firma Beckmann umístila na batoh také blikající diodové světýlko, které chrání dítě v mlze i šeru je opravdu pro bezpečí vašeho dítěte důležitým prvkem. Není nutno dobíjet - baterie vydrží několik let. Po všech stranách batohu jsou umístěny vysokoreflexní prvky zajištující bezpečnost i v šeru. 

Při velmi silném dešti najdete ve víku také pláštěnku s vysokoreflexními prvky, kterou přes batoh rychle a lehce přetáhnete. Popruhy jsou měkce polstrované s možností horního přitažení k zádům. Široký polstrovaný bederní pás a výškově nastavitelný hrudní pás zabrání padání popruhů z ramen při běhu nebo delší chůzi. Zádová část je měkká a perfektně odvětraná - děti nebudou mít mokrá záda. Originální hliníková lišta v zádové části batohu, kterou lze vytáhnout(i kvůli praní) a vytvarovat podle zad, zajišťuje pevnost a zdravé nošení batohu. Navíc celá konstrukce výrazně odlehčuje zátěž na záda dítěte.  

Do batohu uložíte vše, co prvňáček potřebuje. 22 litrový obsah poskytuje dostatek místa a jednokomorový prostor je ideální. Prvňáček nepotřebuje více komor - víte sami jaké to je hledat něco v batohu. Tento prostor má designovou podšívku a najdete zde větší kapsu na velké sešity a nově kapsu na ipad, mobil apod. Celý obsah přitáhnete k zádům originálním utahovacím systémem, aby obsah batohu nepřevažoval dítě dozadu. Kvalita, design, ergonomie, bezpečnost i zdraví - to je Beckmann.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKOLNÍ BATOHY
Výška: 41 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 18 cm
Materiál: extrémně vysoká kvalita - vysoce odolný
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: PR00469