Školní batoh Ninja Tiger Beckmann 2020

Kód: PR00694
Značka: Beckmann
3 090 Kč

Školní batoh Ninja Tiger Beckmann 2020

- extrémně vysoká kvalita materiálů - vysoce odolné

- impregnovaný materiál - voděodolný 

- nosnost 8 kg

- vhodné pro 1. - 3. třídu (pro výšku postavy 116 cm až 137 cm)   

- přední obrázková kapsa se dá otočit naruby a vytvořit tak batoh bez obrázku

POSLEDNÍ 1 KUS!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní batoh Ninja Tiger Beckmann 2020

Školní batoh Beckmann Ninja Tiger svým norským designem vyniká mezi všemi batohy. Na zádech prvňáčka sedí jako ulitý a díky propracovanému, ergonomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou lištou a originálního utahovacího systému obsahu batohu, změnšuje zátěž na záda dítěte. Svojí váhou patří mezi nejlehčí batohy na trhu.

Integrovaná pláštěnka, výborné odvětrání zad, blikací diodové světýlko, hravé měnitelné "placky", to není vše čím tento batoh zaujme.

Školní batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky a patří mezi ty nejlehčí na trhu (900 g). Firma Beckmann umístila na batoh také blikající diodové světýlko, které chrání dítě v mlze i šeru je opravdu pro bezpečí vašeho dítěte důležitým prvkem. Není nutno dobíjet - baterie vydrží několik let. Po všech stranách batohu jsou umístěny vysokoreflexní prvky zajištující bezpečnost i v šeru. 

Při velmi silném dešti najdete ve víku také pláštěnku s vysokoreflexními prvky, kterou přes batoh rychle a lehce přetáhnete. Popruhy jsou měkce polstrované s možností horního přitažení k zádům. Široký polstrovaný bederní pás a výškově nastavitelný hrudní pás zabrání padání popruhů z ramen při běhu nebo delší chůzi. Zádová část je měkká a perfektně odvětraná - děti nebudou mít mokrá záda. Originální hliníková lišta v zádové části batohu, kterou lze vytáhnout(i kvůli praní) a vytvarovat podle zad, zajišťuje pevnost a zdravé nošení batohu. Navíc celá konstrukce výrazně odlehčuje zátěž na záda dítěte.  

Do batohu uložíte vše, co prvňáček potřebuje. 22 litrový obsah poskytuje dostatek místa a jednokomorový prostor je ideální. Prvňáček nepotřebuje více komor - víte sami jaké to je hledat něco v batohu. Tento prostor má designovou podšívku a najdete zde větší kapsu na velké sešity a nově kapsu na ipad, mobil apod. Celý obsah přitáhnete k zádům originálním utahovacím systémem, aby obsah batohu nepřevažoval dítě dozadu. Kvalita, design, ergonomie, bezpečnost i zdraví - to je Beckmann.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKOLNÍ BATOHY
Výška: 37 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 25 cm
Materiál: extrémně vysoká kvalita - vysoce odolný
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Pr00694