Školní batoh Forest Beckmann 2020

Kód: PR00687
Značka: Beckmann
3 090 Kč

Školní batoh Forest friends Beckmann 2020

 -  extrémně vysoká kvalita materiálů - vysoce odolné

 -  impregnovaný materiál - vodě odolný 

 -  nosnost 8 kg

-  vhodné pro 1 - 3 třídu    

- přední obrázková kapsa se dá otočit naruby a vytvoří tak batoh bez obrázku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní batoh Forest friends Beckmann 2020

Tento originální, kvalitní školní batoh BECKMANN 2v1 určitě zaujme nejen jedinečnou grafikou, ale i hmotností, promyšlenou ergonomií, vysokou kvalitou materálů i nadstandartní výbavou. Přední obrázková kapsa se dá jednoduše otočit "naruby" a budete mít batoh i bez obrázku. Pláštěnka, diodové světýlko, hliníková, ergonomicky tvarovaná záda i hravé, měnitelné obrázkové placky, není vše co tento školní batoh nabízí. 

Školní batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky a patří mezi ty nejlehčí na trhu (900 g). Firma Beckmann umístila na batoh také blikající diodové světýlko, které chrání dítě v mlze i šeru je opravdu pro bezpečí vašeho dítěte důležitým prvkem. Není nutno dobíjet - baterie vydrží několik let. Po všech stranách batohu jsou umístěny vysokoreflexní prvky zajištující bezpečnost i v šeru.

Při velmi silném dešti najdete ve víku také pláštěnku s vysokoreflexními prvky, kterou přes batoh rychle a lehce přetáhnete. Popruhy jsou měkce polstrované s možností horního přitažení k zádům. Široký polstrovaný bederní pás a výškově nastavitelný hrudní pás zabrání padání popruhů z ramen při běhu nebo delší chůzi. Zádová část je měkká a perfektně odvětraná - děti nebudou mít mokrá záda. Originální hliníková lišta v zádové části batohu, kterou lze vytáhnout(i kvůli praní) a vytvarovat podle zad, zajišťuje pevnost a zdravé nošení batohu. Navíc celá konstrukce výrazně odlehčuje zátěž na záda dítěte.  

Do batohu uložíte vše, co prvňáček potřebuje. 22 litrový obsah poskytuje dostatek místa a jednokomorový prostor je ideální. Prvňáček nepotřebuje více komor - víte sami jaké to je hledat něco v batohu. Tento prostor má designovou podšívku a najdete zde větší kapsu na velké sešity a nově kapsu na ipad, mobil apod. Celý obsah přitáhnete k zádům originálním utahovacím systémem, aby obsah batohu nepřevažoval dítě dozadu. Kvalita, design, ergonomie, bezpečnost i zdraví - to je Beckmann.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKOLNÍ BATOHY
Výška: 37 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 25 cm
Materiál: extrémně vysoká kvalita - vysoce odolný
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: Pr00687