Školní batoh Active AIR FLX Unicorn BECKMANN 2021

Kód: PR00903
Novinka
Značka: Beckmann
3 900 Kč

Školní batoh Active AIR FLX Unicorn BECKMANN

- extrémně vysoká kvalita materiálů - vysoce odolné

- impregnovaný materiál - voděodolný 

- nosnost 8 kg

- objem 20 - 25 l.

- kapsu s obrázkem lze otočit

- vhodné pro 1. - 3. třídu (pro výšku postavy 116 cm až 137 cm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní batoh Active AIR FLX Unicorn BECKMANN

Inovativní technologie Air Flow - Jsem výjimečný jako vaše dítě

Technologie Air Flow zajišťuje maximální pohodlí při nošení. Každé dítě je výjimečné, a proto si může samo zvolit intenzitu nafouknutí pěnového polštáře. Pěnovo-vzduchový polštář poskytuje pohodlí a zajišťuje proudění vzduchu okolo tašky a zad dítěte. Polštář je samonafukovací, obsahuje pěnu se vzduchovými póry, dokáže se tak nejen plně přizpůsobit, ale i poskytnout dynamickou podporu.

Animace Flex

Zvětšovací systém FLX - Jsem flexibilní 

Označení FLX znamená, že při rozepnutí mého bočního zipu zvětším svůj objem o 5 litrů, rozšíří se též moje zpevněné dno a naroste mi další řada plastových nožiček pro ještě lepší stabilitu. 

 

Ergonomický zádový systém - Opři se o mě … 

Jsem batoh, o který se může vaše dítě skutečně opřít. Jsem vybavený ergonomicky tvarovanou lištou, která vyztužuje celou mou zádovou část. Lištu můžete před praním jednoduše vytáhnout. Jsem pevný a stabilní a jen tak mě něco nerozhodí – ani výlet na hory nebo zacházení aktivním dítětem.
Součástí mého systému je bederní pás, který odlehčí až 50% zátěže vyvíjené na páteř. Hlavní část váhy nesou boky, aby se uvolnily ramena a krk. Nesmím zapomenout na horní systém popruhů, který zajišťuje, abych co nejvíce naléhal na záda. Tento systém také zajišťuje, aby se dítě nepřevažovalo dozadu.

 Funkce a vychytávky

Konstrukce a design - Jsem fakt dobře stavěný

Vzhledem k počtu mých funkčních prvků si udržuji štíhlou linii a vážím jen 1000g. Moje víko se otevírá směrem k sobě, což umožňuje pohodlný přístup pro dítě, když visím v lavici nebo jsem opřený o stěnu. Disponuji voděodolnými zipy. Myslím na všechny děti a proto moje konstrukce, tvar a velikost slouží i těm nejmenším dětem.

 Svoboda pohybu  – Jsem aktivní

Mám rád pohyb a vnímám, jak je pro děti důležitý. Všiml jsem si, že děti toho naběhají s batohem na zádech hodně, a proto jsem přizpůsobený tak, abych byl lehký a pohodlný při nošení. Všechny popruhy mám polstrované pěnou absorbující tlak. 

 Jednoduchost a uspořádání - Jsem přehledný

Mám jednokomorovou kapsu – nic se ve mně neztratí a nestresuji děti uspěchaným přehrabáváním v různých přihrádkách. Mé uspořádání je jednoduché a přehledné. Nejtěžší věci patří do zadní části hlavní přihrádky, kterou přitahuje guma, aby ve mně zůstalo všechno na svém místě, a to i při běhu. Disponuji také menší kapsou na tablet. 

Obracecí voděodolná kapsa 2v1- Jsem kouzelný 

Obrácením mé přední oboustranné kapsy provedete malé kouzlo. Budu bez obrázku. Změna je život, a proto si mě může dítě upravit podle své chuti. Obsah kapsy je určený pro svačinový box a nápojovou láhev. Dětem se stává, že se něco ve mně vylije, a proto jsem to vyřešil elegantní voděodolnou kapsou. Domácí úlohy a učebnice ochráním před zničením. 

Pláštěnka vždy v kapse + voděodolné zipy - Jsem předvídavý 

Náhlý liják po cestě ze školy mě nepřekvapí, dokáži ho překonat díky voděodolnému materiálu a zipu. V případě většího deště disponuji reflexní pláštěnkou, která dobře poslouží i při jízdě na kole, elektrické koloběžce nebo jako podsedák na mokrou lavičku či trávu. 

 Možnost připojení menšího batohu do kroužků - Jsem kreativní

Skryté přezky všité v bederním páse slouží k připnutí přídavného batohu, který se hodí do zájmových kroužků, na výlety apod. 

Batoh nejen do školy - Jsem zvědavý

Do školy chodím rád, ale nemusíte se mě bát vzít s sebou do lesa, na tábor nebo na prázdniny k babičce. Svým vybavením posloužím i jako outdoorový batoh. 

 Zdraví a bezpečnost

75 let zkušeností s navrhováním batohů - Jsem zkušený

Mým výrobcem je značka BECKMANN, která už 75 roků dbá na zdravotní nezávadnost a ergonomický design. Všechny batohy pro prvňáčky jsou tak vyvíjené a testované ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. A proto si můžete být jistí, že batohy BECKMANN jsou ty nejvíc ergonomické tašky, jaké může vaše dítě nosit. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKOLNÍ BATOHY
Výška: 39 cm
Šířka: 26cm
Hloubka: 22 cm
Materiál: extrémně vysoká kvalita - vysoce odolný
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Holky
Katalogové číslo: Pr00903