Školní batoh Active AIR FLX Camo Rex BECKMANN 2021

Kód: PR00904
Novinka
Značka: Beckmann
3 900 Kč

Školní batoh Active AIR FLX Camo Rex BECKMANN

- extrémně vysoká kvalita materiálů - vysoce odolné

- impregnovaný materiál - voděodolný 

- nosnost 8 kg

- objem 20 - 25 l.

- vhodné pro 1. - 3. třídu (pro výšku postavy 116 cm až 137 cm)   

- přední obrázková kapsa se dá otočit naruby a vytvořit tak batoh bez obrázku

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Školní batoh Active AIR FLX Camo Rex

Inovativní technologie Air Flow 

Revoluční zádový systém batohu zajišťuje výborné vlastnosti díky technologi Air Flow. Pěnovo vzduchový polštář poskytuje pohodlí při nošení a zároveň zajištuje lepší proudění vzduchu kolem batohu a zad dítěte.

Samonafukovací polštář obsahuje pěnu se vzduchovými póry a přispůsobí se tak váze batohu i zádům dítěte a vytváří dynamickou podporou. Polštář také můžete přifouknout nebo odfouknout a pomocí ventilu nastavení zachovat. 

Zvětšovací systém FLX

Označení FLX - Flex znamená, že je batoh jednoduchým rozepnutím bočního zipu rozšířitelný o 5 litrů, z 20 na 25 litrů. Po zvětšení se rozšíří také zpevněné dno batohu a vykoukne na vás třetí řada nožiček pro ještě lepší stabilitu.

Ergonomický zádový systém 

Hliníková ergonomicky tvarovaná lišta vyztužuje zádový systém batohu. Batoh je pevnější, stabilnější a nezmuchláte ho v ruce jako špinavé prádlo. Lišta je jednoduše vyjímatelná pro případné praní.

Součástí systému je měkce polstrovaný bederní pás, který odlehčí až 50% zátěže vyvinuté na záda. Boky by měly nést hlavní část váhy, aby se uvolnily ramena a krk. Nesmíme zapomenout také na horní přitahovací systém popruhů, který zajistí aby batoh byl co nejblíže zádům. Svobodu pohybu a pohodlnější nošení zajišťuje výškově nastavitelný a flexibilní hrudní pás. Všechny popruhy jsou kvalitní, měkce polstrované a mají velmi široké možnosti nastavení. 

Systém pro přitažení obsahu k zádům

Speciální vnitřní přitahovací systém zajišťuje přesunutí obsahu batohu k zádům tak, aby nedocházelo k převažování dítěte dozadu tzn. k záklonu. 

 Funkce a vychytávky

Konstrukce a design

Nová konstrukce batohu Active Air FLX je ještě pevnější a díky vysoké kvalitě použitých materiálů je batoh v ruce jednoduše dokonalý. Vzhledem k počtu přidaných funkčních prvků má batoh stále velmi nízkou váhu 1000 g.

Inovací prošla také hlavní kapsa. Místo tradičních beckmannovských přezek, dostalo víko batohu voděodolný zip. Navíc se víko batohu otevírá směrem k sobě, což umožňuje pohodlnější přístup, když taška visí v lavici nebo je opřená o stěru.

Konstrukce, tvar a velikost tohoto školního batohu je určena i pro drobnější děti. 

Svoboda pohybu

Pohyb je pro děti důležitý a s batohem na zádech toho naběhají celkem dost. Materiály batohu byly pečlivě vybrány tak, aby byl batoh lehký a pohodlný na nošení. Ramenní popruhy a zádový systém jsou vyrobeny z kombinace měkkého polstrování a mírně tužší pěny absorbující tlak.

Hrudní pás umožňuje volný pohyb paží a také zabraňuje sklouznutí batohu z ramen. Úzký tvar batohu zajišťuje, že při chůzi nebo běhu nebrání houpání rukou dítěte. 

Jednoduchost a uspořádání

Batoh má jednokomorovou kapsu, ve které se věci neztratí. Nejtěžší věci patří k zádům, do hlavní přihrádky, tu přitahuje pevná guma která při běhu či chůzi drží obsah na místě. Ta přibližuje těžiště zatížení k zádům dítěte a tak zmenšuje namáhání zad při nošení. Tato přihrádka je určena pro složky, velké sešity nebo knížky. Na vnější straně přihrádky je navíc menší kapsa například na tablet.  

Součásti hlavního prostoru je boční, pružná kapsa s přitahovací gumou, která udrží věci tam kde mají být.

Jedna je málo? Vícekomorové batohy nejsou pro prvňáčka ideální kvůli nepřehlednosti a neustálého hledání ....

Obracecí voděodolná kapsa - 2v1

Originální obracecí přední kapsa s obrázkem, u které dosáhneme malého kouzla, kdy samotným převrácením kapsy, získáme batoh bez obrázku (batoh 2v1 - patent BECKMANN). Tato kapsa je určena pro svačinový box a láhev. Nehodám zabrání její nepromokavý materiál, který udrží vylitý čaj mimo učivo. 

Pláštěnka vždy v kapse a voděodolné zipy

Náhlý liják na cestě ze školy vašeho školáka nemůže překvapit. Lehkou přeháňku dokáže batoh zvládnout díky voděodolným materiálům vysoké gramáže a nepromokavým zipům. A co když přijde větší liják? Všechny batohy BECKMANN mají také integrovanou reflexní pláštěnku, která se přes batoh přetáhne a dokonale tak chrání jeho obsah. Pláštěnka plní také důležitou bezpečnostní funkci při jízdě na kole, elektrokoloběžce apod.. Dá se samozřejmě od batohu odepnout, takže ji dítě může využít jako nepromokavou podložku při sezení na trávě nebo mokré lavičce. Kapsa pro pláštěnku je multifunkční. 

Možnost připojení menšího batohu do kroužků

Skryté přezky všité v bederním pásu, slouží k připnutí přídavného sportovního (předškolního) batohu, který perfektně poslouží do kroužků, na výlety apod. (patent BECKMANN) 

Batoh nejen do školy

Komfort tohoto batohu je opravdu vysoký, proto je možné batoh použít i na hory, výlety apod.

Zdraví a bezpečnost

75 let zkušeností s navrhováním batohů

Aby se zajistila zdravotní nezávadnost a ergonomický design jsou školní batohy BECKMANN pro prvňáčky jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Díky dlouholetým zkušenostem s návrhem a výrobou batohů přinesl norský výrobce mnoho inovací jak v oblasti zdraví tak bezpečnosti.

Cílem výrobce je vyrábět nejlepší školní batohy na světě a sklízí mezinárodní doporučení, která potvrzují, že školní batohy BECKMANN jsou nejvíce ergonomickými školními batohy, které mohou děti nosit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKOLNÍ BATOHY
Výška: 39 cm
Šířka: 26 cm
Hloubka: 22 cm
Materiál: extrémně vysoká kvalita - vysoce odolný
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: Pr00900