Psací stůl s nástavcem concept Champion Racer

Kód: 20.35.1101.00
Akce
Značka: Čilek
19 990 Kč

Nová kolekce dětského nábytku Champion Racer.

-  ovládací panel s USB adaptérem na stole

- Elektronicky osvětlené indikátory

- zabudované osvětlení s dotykovým čidlem

- velká pracovní plocha

- dostatečný úložný prostor v nástavci psacího stolu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský psací stůl pro kluky Champion Racer

Dětský psací stůl pro kluka Concept z řady dětského nábytku Champion Racer vytvoří pocit, že sedíte v sedadle závodního auta. Psaní úkolů, čtení nebo třeba kreslení se pak nemusí stát nutností ale zábavou. Ať už máte doma předškoláka nebo malého školáka, dětský psací stůl ve stylu závodního auta se stane příjemným místem v každém dětském pokoji pro kluky. Psací stůl pro školáky Concept, jehož součástí je i nástavec k psacímu stolu, je vybaven dostatečným úložným prostorem pro knihy, učebnice, sešity a další školní pomůcky. Na jeho pravé straně jsou čtyři zásuvky a další zásuvka je umístěna pod pracovní deskou psacího stolu. Na levé straně psacího stolu je umístěna síťová přihrádka na časopisy. Nástavec k psacímu stolu pak možnosti uložení školních potřeb nebo drobných hraček ještě rozšiřuje. Psací stůl pro děti Champion Racer je vyroben v odstínu antracit v kombinaci s červenou barvou.

Psací stůl pro chlapce Champion Racer je vyráběn v souladu s nepřísnějšími kritérii na bezpečnost a kvalitu. Důkazem je certifikát GS a 5-ti letá záruka.

Dětský pokoj Vašeho malého závodníka můžete zařídit ve stylu závodních aut. V řadě dětského nábytku Champion Racer najdete nejen dětské psací stoly. Součástí pokoje se může stát dětská postel ve tvaru auta, dětská šatní skříň, dětská komoda ve tvaru pumpy, noční stolek a celá řada doplňků do dětského pokoje. Vše je navrženo tak, aby se dětský pokoj Vašeho syna stal překrásným místem pro práci do školy, hry i odpočinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly pro školáky
Výška: 196,5 cm
Šířka: 117,3 cm
Hloubka: 70,7 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 let
Pohlaví: Kluci
Katalogové číslo: 20.35.1101.00

Champion Racer