Výprodej dětského nábytku ještě stále pokračuje!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na probíhající výprodej dětského nábytku. Aktuálně jsme do výprodeje zařadili produkty řady Duplex, které jsou určeny do dětského pokoje i do pokoje pro studenty. Kolekce Duplex je stylově neutrální a svěží, kombinace jemně žluté barvy s dezénem bukového dřeva je velmi nadčasová a rozjasní každý dětský pokoj.
Díky chytře vymyšleným prvkům efektivně využívá každý centimetr, z toho důvodu je řada dětského nábytku Duplex vhodná především do malých pokojíčků.

Sestava Duplex v sobě zahrnuje zvýšenou postel s integrovaným psacím stolem a šatní skříní. Zařizujete-li pokojíček pro dvě děti, je možné k sestavě dokoupit postel na kolečkách, se kterou můžete po umístění v dětském pokoji libovolně manipulovat. Sestavu můžete dále doplnit o komodu či knihovnu ze stejné kolekce. Všechny zmiňované prvky je samozřejmě možné zakoupit i samostatně.
Speciální nabídka výprodeje dětského i studentského nábytku a doplňků bude probíhat do vyprodání zásob, proto neváhejte a využijte této příležitosti!