Pokojíček pro holku

Odvětví dětského nábytku zaznamenává v posledních letech neustálé změny. Dětem je věnována v oblasti bydlení stále větší pozornost, což se projevuje i na designu nábytku. Doby, kdy dětský pokoj byl vybaven starým nábytkovým zařízením z ložnice či obývacího pokoje jsou naštěstí dávno pryč. Výrobci se dnes zaměřují nejen na konkrétní věkovou skupinu, ale zohledňují také pohlaví dítěte. Není proto problém zařídit odlišný pokojíček pro holku a pokojíček pro kluka. V dnešním článku se zaměříme na první skupinu uživatelů.

Současným trendem u malých slečen je růžová barva. Ta vyhrává při výběru dětského nábytku na plné čáře. A není se čemu divit. Růžová vyjadřuje něhu, romantiku, lásku a je symbolem ženskosti. A právě takové je čisté dívčí srdce. Dalším výrazným znakem holčičího pokoje jsou oblé tvary nábytku a obliba textilií. Specialisté na dětský a studentský nábytek, Čilek a firma UEZ s.r.o., Vám doporučují tyto kolekce:

 

Baby Flower: pokojíček určený primárně pro miminka, pořídíte-li ovšem rostoucí postýlku z dané kolekce, vydrží Vaší holčičce minimálně do věku osmi let.

Lovely: inspirována pohádkou o princezně, kde nesmí chybět zámek na začarovaném vrchu, kouzelná víla a tajemný jednorožec. Růžová barva je zde kombinována se světlým dezénem břízy.

Vendy: pokoj, který poroste s Vaší dcerou už od narození. V kolekci naleznete jak přebalovací pult, tak i psací stůl

Max: pro všechny, kdo dávají přednost jednoduchému designu a nadčasovosti. Varianta pro holku (růžová + bílá) i pro kluka (modrá + bílá). 

Cupcake: je snoubením nábytku a cukrovinek, které děti tolik milují. Pokojíček pro holku s opravdu sladkým nádechem.

Miss Racer: závodnické prostředí automobilů v kombinaci s dívčí něžností. Je-li Vaše dcerka v duši spíše divoška, zalíbí se jí právě tento dětský pokoj

Catchy: přechod mezi nábytkem dětským a studentským. Kombinace dezénu světlé břízy a lila je možná právě to, co hledáte. Decentní barevné tóny a motivy kopretin potěší malou slečnu a zároveň neurazí dospívající studentku.

Flora: primárně je tato řada určená studentům. Kombinace moderního a rurálního stylu, v dezénu břízy s bukovým lemováním a květinovými detaily.