Novinka! Dětský nábytek Vendy

Představujeme Vám dětský nábytek Vendy, jenž je novinkou v kategorii dětských pokojů a pokojíčků pro miminka. Rozšířili jsme pro Vás sortiment o slovenského výrobce nábytku UEZ s.r.o., který má v daném oboru mnohaleté zkušenosti a využívá nejmodernějších technologií. Stejně jako Čilek a Rudolf, tak i UEZ sází na kvalitu, funkčnost a nadčasovost. Pokojíček Vendy je určený dětem ve věku 0-10 let, ale díky jeho designu je možné tyto hranice posunout. Veškeré prvky si můžete vybrat ve dvou barevných variantách - bílá+růžová nebo bílá+modrá. Je tedy vhodný jak do pokoje pro kluka, tak i do pokoje pro holku. Základním materiálem je laminovaná dřevotřísková deska (tloušťky 18 mm) od rakouské společnosti Egger a kvalitní kování, jenž zaručuje bezpečné a pohodlné užívání nábytku.

 

Jednotlivé prvky v kolekci

 

Postel s výsuvným úložným prostorem: úložný prostor v podobě dvou zásuvek, rozměr lůžka 90x200 cm, pevný laťkový rošt.

Dvoudveřová šatní skříň: praktické vnitřní členění - v horní části šatní tyč, ve spodní čtyři police. 

Psací stůl: velká pracovní plocha, jedna police a zásuvka k odkládání věcí, které potřebují mít školáci po ruce.

Skříňka: kompaktní úložný prostor, uvnitř je skříňka horizontálně rozdělena dvěma policemi. Lze použít jako přední díl přebalovacího setu.

Komoda: čtyři prostorné zásuvky pro oblečení, hračky, školní potřeby, časopisy, atd.. Lze použít jako přední díl přebalovacího setu.

Nika: zadní díl přebalovacího setu - na dětskou kosmetiku, samostatně jako nízká knihovna.

Noční stolek: jednoduchý stolek k posteli, s policí na knihu či časopis.

Nástěnná police: pokud v dětském pokoji bojujete s nedostatkem podlahové plochy na další knihovnu, využijte k tomuto účelu nástěnnou polici.

Vrchní díl přebalovacího pultu: jednoduše nasadíte na set 1x komoda + 2x nika nebo na 1x skříňka + 2x nika. Až přebalovací pult nebute třeba, opět ho rozdělíte na jednotlivé elementy.